Trwa ładowanie...

Krystyna Janda pochwaliła się zdjęciem wnuczki. "Cała babcia"

Krystyna Janda ma dwie wnuczki: 23-letnią Lenę i 17-letnią Jadwigę. Artystka jest aktywna w swoich mediach społecznościowych i raz na jakiś czas chwali się rodzinnymi zdjęciami. Tym razem dumna babcia pokazała obserwatorom, jak wygląda jej młodsza wnuczka. Nikt nie ma wątpliwości, do kogo jest podobna.

Share
Krystyna Janda pokazała zdjęcie wnuczkiKrystyna Janda pokazała zdjęcie wnuczkiŹródło: ONS
d2e9uza

Krystyna Janda i jej wnuczki mają bliską relację. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o tym, że aktorka, chcąc zapewnić im bezpieczną przyszłość, zainwestowała w nieruchomości. Zarówno Lena, jak i Jadwiga, mają obecnie własne mieszkania.

"Nie są to wielkie apartamenty, ale przytulne cztery kąty w odnowionej kamienicy. Wnuczki są szczęśliwe, bo mają zabezpieczenie na przyszłość, na co nie może liczyć wielu ich rówieśników. Bardzo doceniają gest babci" – opowiadał magazynowi "Na żywo" jeden z byłych pracowników Teatru Polonia.

Krystyna Janda ma dwie wnuczki

Krystyna Janda od zawsze dobrze dogadywała się z wnuczkami.

d2e9uza

"Babcia jest bardzo fajna" – mówiła jej starsza wnuczka Lena w wywiadzie dla "Gali", kiedy miała zaledwie 6 lat. Zapytana o to, co jest w babci najfajniejsze, odpowiedziała, że właśnie to, że jest jej babcią. Maria Seweryn, matka dziewczynki, natomiast podkreślała wówczas, że między jej mamą a córką jest jakiś niezwykły kontakt.

– Kiedy Lena przyjeżdża do Milanówka, to jest dla nas przyjemność i pewnego rodzaju ulga po ciągłym obcowaniu z dwoma dorastającymi mężczyznami. (...) Zjawia się takie miłe stworzenie, mała kobieta, którą interesuje to, co nas – opowiadała z kolei Janda.

Natomiast druga wnuczka Krystyny Jandy była do tej pory tajemnicą. Zarówno mama, jak i babcia bardzo strzegły jej prywatności. Tym razem aktorka uchyliła jednak rąbka tajemnicy. Opublikowała zdjęcie Jadwigi.

"Cała babcia", "Trąci babcią" – pisali fani. Niektórzy byli w szoku, że dziewczyna ma już 17 lat.

d2e9uza

"Jadzia... jak ją ostatni raz widziałam, była pięcioletnim dzieckiem, a tu prawie dorosły człowiek" – napisała jedna z obserwatorek. "O mój Boże, dlaczego Jadzia jest taka duża?" – zdziwiła się inna.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

d2e9uza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e9uza
d2e9uza