Blisko ludziKrzysztof Ibisz pokazał ślubne nagranie. Filmik skomentowała jego była żona

Krzysztof Ibisz pokazał ślubne nagranie. Filmik skomentowała jego była żona

Krzysztof Ibisz pozuje z Kajrą
Krzysztof Ibisz pozuje z Kajrą
Źródło zdjęć: © ONS
18.06.2020 12:47, aktualizacja: 01.03.2022 13:25

Krzysztof Ibisz pokazał fanom film z "trzeciego ślubu". Wiele osób uwierzyło, że to autentyczna ceremonia, jednak największą uwagę zwraca komentarz jego byłej żony, Anny Nowak-Ibisz.

Krzysztof Ibisz opublikował na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym jedzie bryczką wraz z Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. Prezenter pozuje w eleganckim garniturze i okularach przeciwsłonecznych, a piosenkarka w białej sukni ślubnej z welonem na włosach.

Krzysztof Ibisz pochwalił się trzecim ślubem

"Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci, a jednak. Jednak wszystko zależy do kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację" – napisał Krzysztof Ibisz, przekonując internautów, że ceremonia odbyła się naprawdę.

Wiele osób uwierzyło w ten żart, a pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy.

"Aaaaaaaa! Cudownie! Najcudniejsze życzenia! Samej szczęśliwości i miłości nieustającej w każdym dniu i chwili! Bądźcie szczęśliwi!", "Ja też tak mówiłam, że nie zrobię tego po raz 3, ale kto wie, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Pozdrawiam serdecznie" – pisali internauci.

Największą uwagę zwrócił jednak komentarz byłej żony Krzysztofa Ibisza. Po raz kolejny Anna Nowak-Ibisz pokazała, że łączą ją z byłym mężem naprawdę dobre relacje. Z pewnością wielu byłych małżonków może im tego pozazdrościć.

"U ciebie powinna funkcjonować nowa wersja znanego powiedzenia, made by Ibisz: Wyszedłem się żenić – zaraz wracam. A szkoda, że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać – gotowanym. Taka nowa moda ślubna ! Iza Janachowska mi zdradziła. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia"– napisała żartobliwie Anna Ibisz-Nowak.

Tak naprawdę Krzysztof Ibisz i Kajra nie wzięli ślubu, ale zagrali na planie teledysku do piosenki "Weselny pyton". Przypominamy, że w rzeczywistości Kajra jest żoną słynnego piosenkarza disco polo – Sławomira.

Źródło artykułu:WP Kobieta