Blisko ludziKrzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz na spacerze z synem. "Klasa sama w sobie"

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz na spacerze z synem. "Klasa sama w sobie"

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz na spacerze z synem. "Klasa sama w sobie"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

15.06.2020 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Byli małżonkowie wraz z synem Vincentem wybrali się na wspólny, niedzielny spacer po lesie. Towarzyszył im pies o imieniu Nicpoń. Krzysztof Ibisz pochwalił się rodzinnym zdjęciem z wycieczki na swoim profilu na Instagramie. Jego komentarz i fotografia wywołały wśród obserwatorów lawinę pozytywnych komentarzy.

"Miły spacer z ex-żoną, zawsze naszym aktualnym synem i Nicponiem, super psem" – napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie. Pod dołączoną fotografią pojawiło się wiele słów podziwu i pozytywnych reakcji. Byli małżonkowie, pomimo rozstania, pokazują, że potrafią zadbać o relacje rodzinne i do tego świetnie się razem bawią. "Szacunek, wsparcie i po prostu miłość rodzicielska, klasa sama w sobie", "Najważniejsze to mieć przyjacielskie relacje", "Naprawdę wielki szacunek, więcej takich ludzi" – skomentowali obserwatorzy profilu dziennikarza.

Anna Nowak Ibisz o relacji z byłym mężem

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i Anna Nowak-Ibisz dzielą się w mediach społecznościowych wydarzeniami z życia prywatnego. Niejednokrotnie pokazywali, że po rozstaniu zależy im na wspólnym wychowaniu syna Vincenta. W styczniu dziennikarka odpowiedziała na jeden z komentarzy Internautki, dotyczący tego, jak udaje jej się utrzymać dobry kontakt z byłym mężem.

"Trzeba mieć jaja to raz, a dwa i trzy: dużo miejsca na zrozumienie i schowanie swoich spraw głęboko do kieszeni. Można wtedy wypaść razem na spacer i zjeść razem obiad, świat się nie zawali, a znormalnieje" - napisała prezenterka.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także