Ksiądz o wynikach wyborów. Komentarz niesie się po sieci

Ksiądz o wynikach wyborów. Komentarz niesie się po sieci

Ksiądz pisze o wyborach na X (daw. Twitter)
Ksiądz pisze o wyborach na X (daw. Twitter)
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, YouTube | Adobe Stock, YouTube
16.10.2023 12:03, aktualizacja: 16.10.2023 13:38

Ksiądz Daniel Wachowiak opublikował na platformie X (dawniej Twitter) swój komentarz odnoszący się do wstępnych wyników wyborów. Duchowny postanowił zwrócić się zarówno do wygranych, jak i przegranych sondaży. "Otwórzcie drzwi Chrystusowi" - apeluje w poście.

Ksiądz Daniel Wachowiak regularnie publikuje swoje przemyślenia na różne tematy w sieci. Duchowny nie pominął kwestii związanych z wyborami, które odbyły się 15 października 2023 roku. Jak stwierdził, wyniki nie są jednak ostateczne. Na te przyjdzie jeszcze poczekać.

Ksiądz pisze o wstępnych wynikach wyborów. Dyplomatyczna wypowiedź?

Duchowny Daniel Wachowiak wspomniał o tym, że w takich momentach, jak wyniki wyborów, kierowanie się biblijnymi zasadami, umożliwia mu "bycie po stronie wszystkich".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ksiądz skorzystał okazji, aby zwrócić się do wiernych, by nie lękali się przyszłości i otworzyli swoje serca na Jezusa. Duchowny nie omieszkał zacytować przy tym fragmentów Pisma Świętego.

"Muszę przyznać, że biblijne cieszcie się z tymi, którzy się cieszą, smućcie z tymi, którzy się smucą w dzień wyborów daje możliwość duszpasterskiego bycia po stronie wszystkich. Zatem nie lękajcie się, otwórzcie drzwi Chrystusowi. Bożego czasu czekania na wyniki ostateczne" - przeczytamy we wpisie, który pojawił się na X (daw. Twitterze).

Pod postem księdza pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie są zachwyceni, w jaki sposób duchowny zwrócił się do Polek i Polaków.

"No nie. Pańska organizacja stawiała się przez osiem lat bardzo wyraźnie po jednej stronie. Nie przeszkadzało to panu, bo nadal pan jest w jej szeregach. Pańska sprawa, ale proszę nie próbować być dziś po stronie wszystkich";

"Czyżby kler usiłował się zdystansować od PiS?" - przeczytamy wśród licznych komentarzy.

Pojawiły się również głosy osób, które poparły wypowiedź księdza, ale też takie, które wytknęły księdzu chęć "bycia po stronie wszystkich".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta