Trwa ładowanie...

Książę Harry pójdzie do ślubu w garniturze polskiej marki? Znamy szczegóły

Kiedy internet obiegła informacja, że książę Harry do ślubu pójdzie w garniturze polskiej marki, na chwilę wstrzymałyśmy oddech. To świetna wiadomość dla naszej sceny modowej i ogromne wyróżnienie dla marki Twins Bespoke, która miałaby takowy projekt stworzyć. Sprawdziłyśmy jednak, czy ta informacja jest prawdziwa.
Share
Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się w maju 2018 roku
Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się w maju 2018 rokuŹródło: Getty Images
d2hvidd

O tym, że monarcha do ołtarza pójdzie w garniturze marki Twins Bespoke, jako pierwszy poinformował portal "Jastrząb Post". Biorąc pod uwagę fakt, że firma szyła już kreacje dla brytyjskiej rodziny królewskiej (m.in. garnitur księcia Williama na chrzest księcia Jerzyka), wiadomość wydawała się całkiem wiarygodna.

Nasza ciekawość zaprowadziła nas jednak o krok dalej i postanowiłyśmy potwierdzić informację u źródła. Przedstawiciel firmy Twins Bespoke na nasze zapytanie zareagował: "Ze względu na klauzulę poufności, na dzień dzisiejszy nie możemy jednoznacznie potwierdzić lub zaprzeczyć tej informacji".
Wygląda więc na to, że rodzina królewska chroni wszelkie informacje o książęcym ślubie z należytą pieczołowitością.

d2hvidd

Polskie akcenty od dawna goszczą na królewskim dworze. Księżna Kate nosi płaszcze polskiej projektantki, Sylwii Romaniuk, a kołyska księcia Jerzyka pochodziła z warsztatu polskiego rzeźbiarza Dariusza Bergiera z Tuszyna.

Zobacz też: Kate i William w Polsce

Mamy szczerą nadzieję, że informacja dotycząca książęcego garnituru ślubnego wkrótce się potwierdzi. A kiedy to już nastąpi, pozostanie nam jedynie złożenie gratulacji marce Twins Bespoke. Jak widać, cudze chwalimy, a swego nie znamy!

d2hvidd

Podziel się opinią

Share
d2hvidd
d2hvidd