Trwa ładowanie...
d8iksfl

Książę Harry przyleciał do Kanady. Dołączył do Meghan i Archiego

Brytyjskie media obiegła informacja, że książę Harry przyleciał do Kanady, gdzie czekała na niego rodzina. Widać, że gdy tylko wysiadł z samolotu, na jego twarzy pojawił się uśmiech i spokój.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry przyleciał do Kanady
Harry przyleciał do Kanady (East News)
d8iksfl

Odkąd Meghan i Harry wydali oświadczenie o tym, że zrzekają się roli "starszych" członków rodziny królewskiej, ich trójka zdaje się być jeszcze bardziej na świeczniku. Śledzony jest ich każdy ruch, wszystkie wystąpienia są poddawane analizie oraz ocenie przez sztab specjalistów.

Książę Harry przyleciał do Kanady

To właśnie przez popularność i nękanie Meghan i Harry zdecydowali się zrezygnować ze swoich tytułów. W swoim oświadczeniu poinformowali również o tym, że chcą dzielić swoje życie między dwa kontynenty. Przeprowadzenie się do Kanady ma zapewnić im spokój, ciszę i lepsze warunki dla małego Archiego. Chcą być również bliżej mamy Meghan, z którą spędzili ostatnie święta Bożego Narodzenia.

d8iksfl

Meghan z synem do nowego domu przyjechali już kilka tygodni temu. Wczoraj dołączył do nich Harry, który przyleciał angielskim Boeingiem 747. Kiedy tylko wylądował, nie mógł powstrzymać uśmiechu. Brakowało mi najbliższych u boku, szczególnie w tak ciężkim dla niego czasie. Następnie Harry w towarzystwie ochrony udał się do ich luksusowej posiadłości, gdzie czekała już na niego rodzina.

Harry w swoim pierwszym publicznym wystąpieniu, po opublikowaniu ich kontrowersyjnego oświadczenia, powiedział, że wszystko robią z myślą o małym Archiem. "Wiem, że nie wszystko zrobiłem dobrze, ale wygląda na to, że nie było innego wyjścia" – wyznał.

Harry przyleciał do Kanady East News
Harry przyleciał do Kanady
Książę Harry wylądował w Kanadzie East News
Książę Harry wylądował w Kanadzie

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8iksfl

Podziel się opinią

Share

d8iksfl

d8iksfl