Trwa ładowanie...
ycipk-1mfi60

Książę Harry szczęśliwy jako singiel

Rudowłosy wnuczek brytyjskiej królowej Elżbiety II jest jednym z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie, jednak jego fanki mogą czuć się zawiedzione na wieść o tym, że książę Harry obecnie nie szuka dziewczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry szczęśliwy jako singiel
(Newspix)
ycipk-1mfi60

Rudowłosy wnuczek brytyjskiej królowej Elżbiety II jest jednym z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie, jednak jego fanki mogą czuć się zawiedzione na wieść o tym, że książę Harry obecnie nie szuka dziewczyny. "Jestem bardzo szczęśliwy jako singiel" - powiedział dziennikarzowi "The Sunday Mirror", zapytany o swoje życie uczuciowe.

Wysoki, wysportowany 30-latek, który potrafi zjednać sobie sympatię każdego rozmówcy, czym bardzo przypomina swoją matkę Lady Dianę, nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Znany jest z imprezowego stylu życia i zamiłowania do wojska, choć niedawno zawiesił karierę pilota, żeby poświęcić się działalności charytatywnej. Panie go uwielbiają.

A jednak niemal rok po rozstaniu z Cressidą Bonas (poniżej na zdjęciu), Harry nie szuka nowego związku. Przyrównany przez dziennikarzy do bohaterki bestsellerowej książki, Bridget Jones, roześmiał się i spytał, czy to dlatego, że pisze dziennik, czy z powodu tego, że nie ma dziewczyny?

ycipk-1mfi60
(fot. Eastnews)
Podziel się

Piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, zapytany o to, jakiej rady udzieliłby bratankowi, czyli synowi księcia Williama i Kate Middleton - George'owi - odpowiedział: twoja rola da ci mnośtwo satysfakcji i radości, ale przede wszystkim to presja, presja i jeszcze raz presja.

(fot. Eastnews)
Podziel się

Harry kilkakrotnie deklarował, że chciałby mieć dzieci i jest gotowy do życia rodzinnego. Najwyraźniej będzie czekał tak długo aż znajdzie odpowiednią kandydatkę. Jak fatalnie może się skończyć małżeństwo bez miłości, przekonała się już choćby księżna Diana.

ycipk-1mfi60

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY:

* Jak książę George będzie wyglądał w wieku 18 lat?*

ycipk-1mfi60

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1mfi60

ycipk-1mfi60
ycipk-1mfi60