Trwa ładowanie...

Książę Harry szczęśliwy jako singiel

Rudowłosy wnuczek brytyjskiej królowej Elżbiety II jest jednym z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie, jednak jego fanki mogą czuć się zawiedzione na wieść o tym, że książę Harry obecnie nie szuka dziewczyny.

Książę Harry szczęśliwy jako singielŹródło: Newspix
d4fpk83

Rudowłosy wnuczek brytyjskiej królowej Elżbiety II jest jednym z najbardziej pożądanych kawalerów na świecie, jednak jego fanki mogą czuć się zawiedzione na wieść o tym, że książę Harry obecnie nie szuka dziewczyny. "Jestem bardzo szczęśliwy jako singiel" - powiedział dziennikarzowi "The Sunday Mirror", zapytany o swoje życie uczuciowe.

Wysoki, wysportowany 30-latek, który potrafi zjednać sobie sympatię każdego rozmówcy, czym bardzo przypomina swoją matkę Lady Dianę, nie narzeka na brak zainteresowania ze strony kobiet. Znany jest z imprezowego stylu życia i zamiłowania do wojska, choć niedawno zawiesił karierę pilota, żeby poświęcić się działalności charytatywnej. Panie go uwielbiają.

A jednak niemal rok po rozstaniu z Cressidą Bonas (poniżej na zdjęciu), Harry nie szuka nowego związku. Przyrównany przez dziennikarzy do bohaterki bestsellerowej książki, Bridget Jones, roześmiał się i spytał, czy to dlatego, że pisze dziennik, czy z powodu tego, że nie ma dziewczyny?

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)

Piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, zapytany o to, jakiej rady udzieliłby bratankowi, czyli synowi księcia Williama i Kate Middleton - George'owi - odpowiedział: twoja rola da ci mnośtwo satysfakcji i radości, ale przede wszystkim to presja, presja i jeszcze raz presja.

(fot. Eastnews)
Źródło: (fot. Eastnews)

Harry kilkakrotnie deklarował, że chciałby mieć dzieci i jest gotowy do życia rodzinnego. Najwyraźniej będzie czekał tak długo aż znajdzie odpowiednią kandydatkę. Jak fatalnie może się skończyć małżeństwo bez miłości, przekonała się już choćby księżna Diana.

d4fpk83

(mtr), WP Kobieta

d4fpk83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fpk83