Blisko ludziKsiążę Karol ma dziś urodziny. Książę Harry i Meghan Markle składają mu życzenia

Książę Karol ma dziś urodziny. Książę Harry i Meghan Markle składają mu życzenia

Książę Karol ma dziś urodziny. Książę Harry i Meghan Markle składają mu życzenia
Źródło zdjęć: © Getty Images
14.11.2019 12:28, aktualizacja: 14.11.2019 17:34

Książę Harry i Meghan Markle na swoim oficjalnym profilu na Instagramie opublikowali post specjalnie dla ojca Harry'ego, który właśnie skończył 71 lat. To bardzo ciepłe słowa.

Książę Harry i Meghan Markle dołączyli się do życzeń, które spływały z całego świata do księcia Karola. "Najlepsze życzenia dla Jego Wysokości, księcia Walii - Sir, tato, dziadku!" - napisali na profilu profilu "Sussex Royal".

Przy okazji opublikowano zdjęcie z chrzcin Archiego. Harry trzyma na nim syna na rękach, a obok stoi książę Karol, który na niego spogląda. "Pięknie", "Co za wspaniałe zdjęcie", "Cudowne zdjęcie. Trzy generacje! Żałuję, że księżna Diana go nie zobaczyła" - komentowali fani.

Książę Harry i Meghan Markle - urodziny księcia Karola

Książę Karol urodził się 14 listopada 1948 r. w Londynie. Jest synem królowej Elżbiety II i księcia Filipa. W przypadku śmierci królowej będzie jej następcą.

Był żonaty z Dianą Spencer, jednak w 1992 r. para ogłosiła separację, a w 1996 r. wzięła rozwód. Księżna zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu rok po rozstaniu. Już w 2005 r. książę Karol poślubił Kamilę Parker Bowles. Prasa donosiła, że już od dawna utrzymywali ze sobą intymne stosunki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta