GwiazdyKsiążę William ostrzegł Meghan Markle. Stanął w obronie księżnej Kate

Książę William ostrzegł Meghan Markle. Stanął w obronie księżnej Kate

Książę William i księżna Kate
Książę William i księżna Kate
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JPI

14.05.2021 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Napięta atmosfera w rodzinie królewskiej nadal trwa. Wywiad Meghan u Oprah Winfrey tylko pogorszył sytuację. Jak podaje brytyjska gazeta, księżną Kate miały bardzo zaboleć wypowiedzi żony Harry'ego. Książę William postanowił zainterweniować i stanął w obronie swojej ukochanej.

Media od dawna huczą od plotek o konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate. Podobno panie nie przepadają za sobą, a w przeszłości miały sprawiać sobie wiele przykrości, które nie zostały wyjaśnione po dziś dzień. Napięta atmosfera w rodzinie królewskiej trwa od wielu miesięcy, a wywiad żony księcia Harry'ego, którego udzieliła niedawno Oprze Winfrey na temat odejścia z brytyjskiego dworu, tylko zaognił sytuację.

Bracia Harry i William wcześniej nie byli w stanie pogodzić się ze sobą. W pewnym momencie oboje się poddali i każdy z nich stanął po stronie swojej ukochanej. Jak donoszą brytyjskie media, książę William ma za złe swojej bratowej, że publicznie przedstawia Kate w bardzo złym świetle.

"William i Harry ostatecznie wszystko sobie wyjaśnią, przecież są braćmi. Ale nawyk Meghan do malowania obrazu Kate, który nie poprawia jej wizerunku, jest dla niego wielkim problemem. Czarę goryczy przelało to, że Meghan podczas wywiadu u Oprah zdewaluowała Kate" - podaje informator gazety "Woman’s Day".

Książę William ostrzegł Meghan

Co więcej, informator "Woman's Day" twierdzi, że Kate bardzo zabolało to, co Meghan powiedziała o niej w rozmowie ze znaną dziennikarką. Williamowi było przykro, że jego ukochana martwi się słowami Markle, więc postanowił ostrzec bratową, by zostawiła Kate w spokoju. Nie wiadomo, jakich konkretnie użył argumentów, jednak informator gazety zapewnia, że jego wypowiedź była dosadna. Miał zaznaczyć, że to jego pierwsze i ostatnie ostrzeżenie w tej kwestii.

"Kate nadal czuje się upokorzona po wywiadzie z Oprah, ona nie może pogodzić się z tym, że Meghan publicznie powiedziała pewne rzeczy. Tym samym odwróciła uwagę od całej dobrej pracy, którą ona i William zrobili dla Wielkiej Brytanii" - podaje "Woman's Day".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (331)
Zobacz także