GwiazdyKsiążęce pary wręczyły sobie prezenty. Czy kryzys został zażegnany?

Książęce pary wręczyły sobie prezenty. Czy kryzys został zażegnany?

William i Harry w końcu się pogodzili?
William i Harry w końcu się pogodzili?
Źródło zdjęć: © Getty Images

21.12.2020 15:45, aktual.: 02.03.2022 23:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mnóstwo plotek krąży w sprawie rzekomego konfliktu Cambridge’ów i Susseksów. Wiele jednak wskazuje na to, że pandemia - paradoksalnie -ociepliła stosunki braci i ich żon. Jak donoszą brytyjskie media, William i Kate postanowili wysłać Harry’emu i Meghan świąteczne prezenty. Czy w końcu ucichną niektóre plotki?

W ciągu ostatniego roku media na całym świecie podnosiły temat rzekomego sporu pomiędzy Harrym i Williamem. Najczęściej stawiano Meghan jako główną winowajczynię, choć tak naprawdę nikt z rodziny królewskiej nie odniósł się do tych rewelacji. Według poczytnego magazynu "People" kryzys w rodzinie królewskiej można uznać za zażegnany.

Prezenty dla najbliższych od royalsów

Pojawienie się Meghan Markle u boku księcia Harry’ego wywołało niemałe zamieszanie. Cały czas śledzono każdy krok zakochanej pary, a późniejsze zaręczyny oraz bajkowy ślub były skrzętnie opisywane przez kolorową prasę. Podobno książę William nie popierał decyzji młodszego brata o szybkim poślubieniu aktorki. Sprawę zaogniły kolejne konflikty.

Meghan i Harry postanowili wyjechać na stałe z Wielkiej Brytanii, a także poinformowali o swojej chęci odejścia z monarchii. Taka postawa wywołała oburzenie Williama i Kate, którzy nie wsparli Susseksów, a także nie zamierzali publicznie odnosić się do całej sprawy. Konflikt royalsów według magazynu "People" może być jednak wydumany.

Ze względu na pandemię Meghan i Harry nie mogą przylecieć do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie. Chcąc okazać pamięć i wyciągnąć rękę na znak pojednania, William i Kate postanowili wysłać Susseksom prezenty świąteczne. Meghan i Harry podziękowali Cambridge’om oraz odwdzięczyli się, przesyłając upominki od siebie.

"People" nie podaje żadnych szczegółów dotyczących wspomnianych podarunków, ale jak przypuszcza magazyn, na pewno nie zabrakło w nich kreatywności. Jeśli rewelacje okażą się prawdziwe, oznacza to, że William i Harry w końcu doszli do porozumienia. Królowa Elżbieta II na pewno będzie szczęśliwa z takiego obrotu spraw.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także