Blisko ludziKsiężna Charlene wróciła do męża i dzieci. Uciszy plotki?

Księżna Charlene wróciła do męża i dzieci. Uciszy plotki?

Księżna Monaco nazywana jest "najsmutniejszą księżniczką świata"
Księżna Monaco nazywana jest "najsmutniejszą księżniczką świata"
Źródło zdjęć: © GETTY | Arnold JEROCKI

13.03.2022 12:10, aktual.: 13.03.2022 16:55

Księżna Charlene ostatnie miesiące spędziła poza dworem. Jej nieobecność była spowodowana chorobą, tak przynajmniej twierdził książę Albert, jej mąż. Para miała jednak być w poważnym kryzysie i to sprawy rodzinne miały się przyczynić do wyjazdu Charlene. Chciała uciec od niewiernego męża i odpocząć w rodzinnym RPA.

Po dziesięciomiesięcznym pobycie w Afryce księżna udała się do Szwajcarii, gdzie leczyła się w ośrodku zamkniętym. "Zdecydowanie była wycieńczona, emocjonalnie i fizycznie. To ją przerosło i nie była w stanie wrócić do swoich oficjalnych obowiązków, życia jako takiego i życia rodzinnego" – wyznał w rozmowie z magazynem "People" książę Albert.

"Najsmutniejsza księżna świata"

Księżna Charlene uznawana jest za "najsmutniejszą księżną na świecie". Wszystko dlatego, że żyje w nieszczęśliwym związku. Książę Albert ma nieślubne dzieci ze stewardessą i kelnerką. O jednym z nich Charlene dowiedziała się tuż przed ślubem. Kobieta próbowała uciec sprzed ołtarza, ale służby dworskie złapały ją na lotnisku, odebrały paszport i odwiozły z powrotem do pałacu.

Aktualnie para tworzy związek od 10 lat i doczekała się własnych dzieci. Ich relacja jest jednak tylko formalnością i wypełnianiem dworskich obowiązków.

Zniknięcie Charlene

Nieobecność księżnej w Monako była szeroko komentowana. Plotki ponownie próbował uciszyć książę Albert. "Wiem, co mówią ludzie i chcę, żeby dotarło: to nie COVID-19. To nie rak. To nie problemy w małżeństwie. Jeśli chcecie dalej dyskutować, dodam, że nie ma to związku z operacjami plastycznymi" — zapewniał Albert II Grimaldi. Jednak w mediach regularnie pojawiały się informacje o problemach małżeńskich. Spekulowano, że księżna chce psychicznie odpocząć od przytłaczającej ją rzeczywistości. Nieszczęśliwy związek mocno odbił się na jej samopoczuciu.

Uciszy plotki?

Media zadają sobie pytanie, czy księżna wróci teraz do swoich obowiązków i znów zacznie uczestniczyć w oficjalnych spotkaniach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także