GwiazdyKsiężniczka Eugenia gratuluje Meghan i Harry'emu. Nie ukrywa swojej radości

Księżniczka Eugenia gratuluje Meghan i Harry'emu. Nie ukrywa swojej radości

Księżniczka Eugenia
Księżniczka Eugenia
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

07.06.2021 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan i Harry nie mają obecnie zbyt wielu sprzymierzeńców wśród członków rodziny królewskiej. Jednak jest osoba, która cały czas dobrze im życzy i potrafi to przyznać publicznie. Mowa o księżniczce Eugenii.

Meghan i Harry opuścili brytyjską rodzinę królewską i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych już półtora roku temu. Para na początku stroniła od mediów, ale w ciągu ostatnich miesięcy udzieliła kilku długich wywiadów.

Meghan i Harry opowiedzieli, jak wyglądało ich życie w Pałacu. Okazało się, że Meghan czuła się osaczana i popadła w depresję. Mimo próśb nikt nie chciał jej pomóc. Z kolei książę Harry wyznał, że długo nie mógł uporać się z traumą po stracie ukochanej mamy, a jego bliscy bagatelizowali problem. W końcu ukojenie znalazł na terapii, do której namówiła go jego żona.

Wyjątkowe imię

Mimo tych bolesnych wspomnień para ma ogromny powód do radości. Media na całym świecie obiegła wiadomość o narodzinach ich drugiego dziecka. Córeczka Meghan i Harry’ego przyszła na świat 4 czerwca i otrzymała wyjątkowe imiona - Lilibet Diana.

Pierwsze jest hołdem dla królowej Elżbiety II, która była w ten sposób nazywana przez swoich najbliższych, zwłaszcza przez ukochanego męża księcia Filipa. Co więcej, żegnając zmarłego męża, królowa podpisała się "Twoja kochająca Lilibet".

Drugie imię córki Meghan i Harry'ego zostało jej nadane na cześć księżnej Diany - matki księcia Harry'ego, która zginęła tragiczną śmiercią.

Narodziny małej Lilibet Diany Mountbatten-Windsor niewątpliwie ucieszyły księżniczkę Eugenię. Córka księcia Andrzeja i jednocześnie osoba zajmująca 10. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu, pogratulowała Meghan i Harry'emu na Instagramie.

"Gratulacje, drodzy kuzyni. Nie mogliśmy być bardziej szczęśliwi" - napisała, jednocześnie publikując jedno z najbardziej romantycznych zdjęć pary.

Eugenia gratuluje Meghan i Harry'emu
Eugenia gratuluje Meghan i Harry'emu© Instagram

Eugenia i Meghan polubiły się od samego początku i regularnie odwiedzały się w swoich posiadłościach. Eugenia cieszy się narodzinami Lilibet, ale sama też niedawno została matką. Gdy na świat przyszedł jej syn, to Meghan i Harry szybko pośpieszyli z prywatnymi gratulacjami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także