Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki dlatego wybiera młodsze partnerki. Przyznał się Katarzynie Nosowskiej

Kuba Wojewódzki nosi łatkę Piotrusia Pana, który nie potrafi stworzyć stałego związku. Co jakiś czas słyszy się o jego nowych miłosnych podbojach. W rozmowie z Katarzyną Nosowską wyznał, czemu tak się zachowuje.
Share
Kuba Wojewódzki o związkach
Kuba Wojewódzki o związkachŹródło: ONS
dx7flsy

Kuba Wojewódzki zaprosił do rozmowy zaprzyjaźnioną artystkę – wszystko w ramach nowej odsłony swojego programu. Tematy, jakie poruszyli, dotyczyły uczuć i dojrzewania. Oboje doszli do wniosku, że to, jakimi jesteśmy ludźmi, w dużej mierze zależy od zachowania naszych rodziców. I jeśli czegoś z ich strony nie dostaniemy, to będzie się na nas odbijać w dorosłym życiu.

Kuba Wojewódzki – młodsze partnerki

Nosowska powiedziała dziennikarzowi, że przez wiele wydawało się jej, że nie jest nikim wyjątkowym. A to za sprawą ojca. – W wieku 6 lat usłyszałam od taty, że jestem dodatkiem do małżeństwa. Ludzie odhaczają sobie dzieci. Byłam właśnie takim odhaczonym dzieckiem – zdobyła się na szczerość artystka.

Gospodarz popularnego show nie pozostał Nosowskiej dłużny. Przyznał, że choć jego rodzice dawali mu wszystko, czego chciał, to nie czuł się w pełni szczęśliwy. – Chciałem perkusję, to ją dostałem! Ale zabrakło mi troski, tej ciepłej, codziennej opieki – wyznał Wojewódzki. Tak bardzo o niej marzył, że w końcu zaczął przenosić tę potrzebę na młode ukochane. – Lubię się kimś opiekować. Ciepło, którego mi zabrakło, refunduję moim kolejnym partnerkom – powiedział.

dx7flsy

Kuba Wojewódzki najdłużej był związany z aktorką Anną Muchą i modelką Renatą Kaczoruk.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx7flsy

Podziel się opinią

Share
dx7flsy
dx7flsy