Blisko ludziKuba Wojewódzki pozuje przy lamborghini. Poleca maseczki ochronne za 189 złotych

Kuba Wojewódzki pozuje przy lamborghini. Poleca maseczki ochronne za 189 złotych

Kuba Wojewódzki pozuje przy lamborghini. Poleca maseczki ochronne za 189 złotych
Źródło zdjęć: © ONS.pl
17.05.2020 09:41, aktualizacja: 07.02.2021 09:14

Kuba Wojewódzki w czasach Instagrama stał się chodzącym banerem reklamowym. Co jakiś czas na jego profilu pojawiają się nowe produkty, za których promocję inkasuje pieniądze. Ostatnio wrzucił zdjęcie drogich maseczek ochronnych wielokrotnego użytku.

Kuba Wojewódzki nie kryje swojego zamiłowania do luksusu. Kojarzony jest szczególnie z ekskluzywnymi markami samochodów. Auta żadnej gwiazdy nie cieszą się takim zainteresowaniem, jak jego, z charakterystyczną rejestracją "KUBA W". Teraz pochwalił się kolejnym autem, ale myślą przewodnią jego wpisu w mediach społecznościowych jest reklama masek.

Maseczki polecane przez Wojewódzkiego

"Jako że jestem w grupie wysokiego ryzyka, a krzywa się nie wypłaszcza. Polecam wam lamborghini wśród masek" – napisał Wojewódzki i podał nazwę reklamowanego produktu. Maska ochronna, którą promuje dziennikarz kosztuje 189 złotych, z rabatem od Kuby będzie to 159 złotych.

Wpis wywołał dyskusję. Większość komentujących skupiła się na lamborghini, na tle którego pozuje Kuba Wojewódzki. "Rozumiem, że samochód w gratisie do zamówienia? To biorę", "Bieda i przepych", "Przynajmniej twoje posty sponsorowane są oryginalne" – napisali internauci.

Pojawiły się również komentarze piętnujące promocję masek przez dziennikarza. "Nie mogę uwierzyć, to nie jest normalne", "Chłopie, maski po 200 zł?", "Ale wieś! Zdjęcia w maskach są wyrazem typowego lansu i braku klasy. Bardzo mnie pan rozczarował" – napisali obserwatorzy profilu. Na jeden komentarz Kuba Wojewódzki zdecydował się odpowiedzieć. "Kilka dni temu próbowałem żyć normalnie. To były 2 najgorsze minuty mojego życia. Zostawiam to tobie" – odpisał żartobliwie.

Kuba Wojewódzki nie traci czasu w czasie pandemii koronawirusa

Ostatnio Wojewódzki podzielił się z fanami nowym projektem biznesowym. Dziennikarz otwiera restaurację w centrum Wrocławia. To kolejny lokal gastronomiczny, któremu patronuje. Od roku funkcjonuje jego restauracja Niewinni Czarodzieje 2.0. Lokal mieści się na warszawskim Powiślu, czyli w bardzo modnym miejscu w stolicy.

Kuba Wojewódzki to popularny dziennikarz oraz samozwańczy "król TVN". Jego największym projektem zawodowym jest autorskie show "Kuba Wojewódzki".

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (29)