ycipk-2kfwmv

Kuloty Melanii Trump i Victorii Beckham - znaleźliśmy podobne

Te najmodniejsze, choć kontrowersyjne spodnie nie są drogie i całkiem nieźle wyglądają z modnymi, koszulowymi bluzkami. W kulotach chodzą największe sławy i efekt jest więcej niż zadowalający. Bardzo przywiązaliśmy się do prostych, czarnych spodni i rurek, więc tak nagła zmiana w super szerokie spodnie jest sporym zaskoczeniem. W czym tkwi sekret ich powodzenia?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szerokie spodnie i dopasowany sweterek dobrze sprawdzą się w ciepły, jesienny dzień
Szerokie spodnie i dopasowany sweterek dobrze sprawdzą się w ciepły, jesienny dzień (East News)
ycipk-2kfwmv

Kuloty – przede wszystkim wygoda

Kuloty to niemal sensacja ostatnich tygodni. Jedni się nimi zachwycają, inni są zszokowani tym, jak bardzo są odmienne od najczęściej wybieranych rurek i prostych jeansów.

Są wygodne i oryginalne, dlatego postanowiliśmy pokazać kilka inspiracji z kulotami, czyli szerokimi spodniami z krótszymi nogawkami lub jak kto woli – skróconymi szwedami.

ycipk-2kfwmv

Eleganckie kuloty jak z wielkiego domu mody

Sławy, jak Melania Trump czy Victoria Beckham noszą te spodnie od dłuższego czasu i chwalą za wygodę i unikalny efekt. W wersji eleganckiej świetnie wyglądają do butów z dłuższym noskiem i nawet najprostszą koszulową bluzką. Klasyczna kompozycja podkreśla ich kształt. Zdecydowanie najlepsze są kuloty z wyższym stanem. Proponujemy kolor zielony i model kulotów z kantem. To spodnie podobne do tych, które widzimy na wielkich wyjściach sławnych kobiet. Jeśli nawet nie zdecydujemy się na taki styl, to trzeba przyznać, że choć są proste, to wyglądają efektownie.

ycipk-2kfwmv

Najwygodniejsze spodnie sezonu — kuloty

Temu fasonowi spodni nie da się odmówić wygody – kuloty są równie wygodne co dresowe spodnie i jest to unikalna cecha współczesnych fasonów. Wiele osób uważa, że pogrubiają, skracają nogi i prezentują się dziwacznie. W przypadku nieumiejętnie wybranych spodni faktycznie może tak być. Jednak są to spodnie, które po zestawieniu z trafionymi ubraniami i dodatkami odwdzięczają się niezłym efektem. Wśród ciekawych spodni na jesień uwagę zwracają w szczególności jeansowe kuloty:

Kuloty jak spódnica

ycipk-2kfwmv

Jedną z odmian tych spodni są kuloty z cienkiej, dość zwiewnej tkaniny, których marszczenie niemal całkowicie maskuje fakt, że nie mamy do czynienia ze spódnicą. To patent na oryginalny wygląd w wersji na co dzień.

Czy kuloty wyglądają dziwacznie?

Niekoniecznie. To określenie często przewija się w komentarzach sceptycznych w stosunku do kulotów i spodni z szerokimi nogawkami. Naszym zdaniem, choć są oryginalne i nie każdy typ sylwetki może sobie na nie pozwolić, to zdecydowanie bardziej pasują współczesnym, młodym i dojrzałym kobietom niż spodnie jeansowe z dużymi dziurami czy wręcz wydartymi częściami na kolanach. Z drugiej strony obecnie standardy ubioru są znacznie bardziej liberalne i każdy znajdzie coś dla siebie.

ycipk-2kfwmv

Na koniec efektowne kuloty w kolorze ciemnego błękitu:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kfwmv

ycipk-2kfwmv
ycipk-2kfwmv