ModaLana Del Rey zostanie twarzą Versace?

Lana Del Rey zostanie twarzą Versace?

Lana Del Rey zostanie twarzą Versace?
Źródło zdjęć: © newspix.pl
06.11.2012 09:42, aktualizacja: 06.11.2012 09:54

Choć jak dotąd żadna ze stron nie potwierdziła tej informacji, internet już rozgrzewają doniesienia, że gwiazda zostanie twarzą włoskiego domu mody.

Choć jak dotąd żadna ze stron nie potwierdziła tej informacji, internet już rozgrzewają doniesienia, że gwiazda zostanie twarzą włoskiego domu mody.

Po raz pierwszy informacja pojawiła się na Twitterze. "Po współpracy z H&M i Jaguarem, Lana Del Rey została twarzą Versace. Zdjęcia już wkrótce" - napisał pod pseudonimem @LanaDelReyWorld fan gwiazdy.

Nieoficjalną informację opublikował także serwis „Vogue'a”. Lanę można obecnie podziwiać w kampanii reklamowej jesień/zima 2012-2013 szwedzkiej sieciówki H&M, ale piosenkarka ma już za sobą kontrakty między innymi z Mulberry, który jej imieniem nazwał jedną ze swoich torebek. Lana Del Rey wystąpiła także na afterparty po pokazie marki.

Czy uroda Amerykanki tym razem urzekła dyrektor kreatywną domu mody Donatellę Versace? Na oficjalnej stronie internetowej marki oraz na jej profilu na Facebooku jak dotąd brakuje jakiejkolwiek informacji, która mogłaby potwierdzać nadchodzącą współpracę. W kontekście Versace pojawia się wiele znanych nazwisk, jednak nie ma wśród nich amerykańskiej piosenkarki. Tej piosenkarki. Donatella Versace często pokazuje się za to z branżową koleżanką Lany – Lady Gagą. Internet obiegło niedawno zdjęcia obu pań zrobione podczas tygodnia mody w Mediolanie. Lady Gaga założyła na tę okazję blond perukę, która upodobniła ją do Donatelli.

Tymczasem Lana Del Rey pod opieką agencji modelek NEXT nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony świata mody. W tym roku już dwukrotnie pojawiła się na okładce „Vogue'a” ostatnio była twarzą październikowego numeru wydania z Australii, a modowe magazyny z uwagą śledzą jej stylizacje.

Czy styl i wizerunek gagsterskiej wersji Nacy Sinatry pasuje do domu mody Versace? Naszym zdaniem tak. Tym bardziej niecierpliwie czekamy aż doniesienia z końca zeszłego tygodnia zostaną potwierdzone przez przedstawicieli obu stron.

(nmk/pho )

Źródło artykułu:WP Kobieta