FitnessLazar Angelov – kim jest?

Lazar Angelov – kim jest?

Lazar Angelov – kim jest?
Źródło zdjęć: © potreningu.pl | potreningu.pl

16.12.2018 20:03, aktual.: 02.02.2019 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lazar Angelov znany jest fanom kulturystyki. Mężczyzna jest obecnie jednym z najbardziej znanych trenerów na świecie, który tworzy autorskie sposoby odżywania i niespotykane do tej pory metody treningowe. Dlatego Lazar Angelov to dzisiaj międzynarodowa marka.

Lazar Angelov – biografia

Lazar Angelov urodził się w Bułgarii, gdzie będąc jeszcze nastolatkiem, planował rozpocząć karierę koszykarza. Stało się jednak inaczej i przyszły trener trafił do wojska. Kiedy po odbyciu służby wracał do cywila, Angelov miał świadomość, że na zostanie gwiazdą NBA jest już za późno, dlatego zainteresował się siłownią.

Dziś patrząc na fotografie Lazara Angelova, od razu widzimy kogoś, kto sukces wypracował latami i nigdy nie poszedł na skróty. Ponadto kulturysta słynie ze swojej osobowości, dzięki której motywuje miliony swoich fanów do zdrowego stylu życia i regularnych treningów.

Uważany za niezwykle charyzmatycznego Lazarov często powtarza w rozmowach, że sukcesu nie osiągnie się bez wiary we własne możliwości i chęci przekraczania kolejnych granic. To dlatego Lazar Angelov ze względu na wpływ, jaki wywarł na dzisiejszą kulturystykę, bardzo często porównywany jest do Arnolda Schwarzeneggera.

Lazar Angelov – sylwetka

Lazar Angelov swoją sylwetką ustanowił nowe standardy. To jeden z prekursorów ruchu aesthetic, czyli trendu, który jest czymś więcej niż trening na siłowni i dieta. To tzw. ''estetyczny'' styl życia, który objawia się w każdym jego aspekcie. Sylwetka powinna mieć minimalną zawartość tłuszczu, a aby to uzyskać, trenujący musi dbać o siebie, stosować czystą dietę oraz spać odpowiednią liczbę godzin.

Wielkie, napakowane sterydami mięśnie rodem z konkursów Mr. Olympia są już niemodne. Teraz królują sześciopaki na brzuchach oraz mięśnie wycięte tak, że widać na nich każdą żyłę. Taka jest właśnie sylwetka Lazara Angelova, która zagwarantowała mu międzynarodowy sukces. Ciężka praca i masa wyrzeczeń, które widać jak na dłoni, zawsze będą symbolem sukcesu i luksusu.

Lazar Angelov – przesłanie

Pytany o przepis na sukces, Lazar Angelov wydaje się niezwykle konsekwentny. Trener uważa bowiem, że jego przesłanie opiera się o proste wartości. W i tak już skomplikowanej rzeczywistości, w której nieustannie obecne są media społecznościowe, coraz częściej zapominamy o podstawowych cechach charakteru takich jak: przywództwo, pracowitość, tajemniczość oraz odwaga. Paradoksalnie niewiele osób wyznaje obecnie takie wartości, goniąc za karierą, pieniędzmi i sławą. Te wszystkie rzeczy są tylko wypadkową. Przyjdą same, jeśli skupisz się na głównym celu - zwykł mawiać Lazar Angelov.

Lazar Angelov – ucieleśnienie ideału

Na tym właśnie polega fenomen kulturysty z Bułgarii. Angelov nigdy nie gonił za ideałem, nie porównywał się z lepszymi. On sam ten ideał ustanowił i spowodował, że teraz jego sylwetka jest tą najbardziej pożądaną - swoistym ucieleśnieniem ideału. Jeśli dodatkowo dodamy do tego sposób bycia, który zwyczajnie opłaca się naśladować, żeby stać się lepszym, mamy gotowy przepis na sukces.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także