Blisko ludziLena Dunham ma nowego chłopaka. Po wycięciu macicy i jajników myślała, że będzie singielką

Lena Dunham ma nowego chłopaka. Po wycięciu macicy i jajników myślała, że będzie singielką

Lena Dunham ma nowego chłopaka. Po wycięciu macicy i jajników myślała, że będzie singielką
Źródło zdjęć: © Getty Images

08.06.2021 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lena Dunham zawsze głośno i otwarcie mówiła o swoich problemach, szukaniu dróg do akceptacji swojego ciała, walce o pewność siebie. Sprzeciwiała się presji bycia idealnym, szczupłym. Twórczyni serialu "Dziewczyny" ujawniła również, że po długiej walce o zdrowie zdecydowała się na usunięcie macicy. Sądziła wówczas, że woli być singielką. Ostatnio wiele się w jej życiu zmieniło.

Lena Dunham to amerykańska reżyserka, producentka i aktorka. Twórczyni serialu "Dziewczyny". 35-latka wielokrotnie zabierała głos w tematach dotyczących seksualizacji, aborcji, przemocy wobec kobiet. Wyznała również w artykule opublikowanym w "Vogue’u", że poddała się operacji usunięcia macicy. Była to jej dziewiąta operacja w dziesięcioletniej walce o zdrowie. Kobieta cierpi na endometriozę.

Po latach walki z bólem podjęła ważną decyzję, która sprawiła, że nie może mieć dzieci. Początkowo bardzo cierpiała z tego powodu, o czym również głośno mówiła. Przyszedł czas, że pogodziła się z losem. "Kiedyś czułam, że nie mam możliwości wyboru. Teraz wręcz przeciwnie. Jest kilka opcji na to, abym została mamą" – mówiła w wywiadach. "Nigdy nie miałam najmniejszych wątpliwości co do posiadania dzieci" – tłumaczyła.

Lena Dunham o związkach

Artystka, o czym informuje magazyn "People", po swoich problemach zdrowotny postanowiła zrobić przerwę od związków. W mediach mówiła, że mężczyźni są, jak smażona fasola w ludzkiej skórze. Przez 15 lat swojego życia zawsze kogoś miała, w końcu chciała zasmakować życia w samotności. Śmiała się, że nareszcie może jeść w łóżku i nikt nie robi jej wyrzutów.

Nadszedł jednak czas wielkich zmian. Aktorka ma dziś nowego partnera, o czym powiadomiła na Twitterze. Nie ujawniła, kim jest jej chłopak, ale w słodki sposób opisała, jak dba o nią, kiedy źle się czuje. Podała, że robi jej pyszną pastę, ogląda z nią seriale, spaceruje z jej psem i śpiewa jej wymyślone przez siebie piosenki. "Stał się cud" – napisała do swoich fanów. "Wy też się nie poddawajcie" – dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także