GwiazdyLindsay Lohan zamieszana w kradzież

Lindsay Lohan zamieszana w kradzież

Lindsay Lohan zamieszana w kradzież
Źródło zdjęć: © AFP
22.08.2012 19:01, aktualizacja: 22.08.2012 21:30

Ulubiona bohaterka serwisu plotkarskiego TMZ Lindsay Lohan znowu gości na jego stronach. Tym razem w związku z kradzieżą, do której doszło w pewnej ekskluzywnej willi w miniony weekend.

Ulubiona bohaterka serwisu plotkarskiego TMZ Lindsay Lohan znowu gości na jego stronach. Tym razem w związku z kradzieżą, do której doszło w pewnej ekskluzywnej willi w miniony weekend. Jak dowiedzieli się redaktorzy TMZ, Lohan została zaproszona na niedzielną imprezę w rezydencji w Hollywood Hills. Aktorka zjawiła się w towarzystwie brata i dwóch mężczyzn. Zabawa zakończyła się w poniedziałek około południa - odwiedzinami policji.

Właściciel domu stwierdził kradzież kosztownych zegarków i okularów. Poprosił gości, by nie opuszczali posiadłości przed przyjazdem patrolu. Policjanci przepytali Lohan, ale rozmowa była wyjątkowo krótka.
- Czy jestem podejrzana? - zapytała podobno gwiazda. - Nie - odparł detektyw. Usłyszawszy to, aktorka natychmiast wyszła.

Właściciel podejrzewa jednak, iż złodziejami są mężczyźni, których Lohan ze sobą przyprowadziła. Sprawa jest wyjaśniana.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl