UrodaLoteria Rossmanna: Do wygrania atrakcyjne nagrody

Loteria Rossmanna: Do wygrania atrakcyjne nagrody

Loteria Rossmanna: Do wygrania atrakcyjne nagrody

13.04.2021 12:32, aktual.: 13.04.2021 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W drogeriach Rossmann trwa loteria „Potrząśnij na szczęście”. Codziennie do wygrania są nagrody z puli 1,5 mln produktów. Do 16 maja, co tydzień, klienci mogą zdobyć 15 tys. zł. W maju odbędzie się losowanie nagrody głównej, czyli 150 tys. zł.

Do wygrania są kremy, szampony, mydła, olejki do ciała czy zdrowe przekąski. Wystarczy zrobić zakupy w drogerii stacjonarnej za co najmniej 20 zł (nie wliczają się to produkty lecznicze, wyroby medyczne, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, alkohol i karty podarunkowe) i zeskanować przy kasie najnowszą wersją aplikacji Rossmann PL. Po wybraniu przycisku „Gram w loterii” należy zaakceptować regulamin i energicznie potrząsnąć telefonem prawo-lewo. Informacja o wygranej pojawi się na ekranie. Wygrany produkt należy wziąć z półki, podejść do kasy i poinformować sprzedawcę o tym, że jest to wygrana w loterii. W zabawie można brać udział wielokrotnie – za każdym razem, gdy zrobimy zakupy za minimum 20 zł i zeskanujemy aplikację Rossmann PL.

Oprócz możliwości wygrania nagród rzeczowych w postaci produktów, klient otrzymuje także punkty (20 zł to 1 punkt). Każde 10 punktów daje 1 los w losowaniu nagrody tygodniowej – 15 tys. zł. Natomiast 30 punktów to równowartość 1 losu w losowaniu nagrody głównej, czyli 150 tys. zł. Jeżeli klientowi nie uda się wygrać nagrody rzeczowej, wówczas otrzymuje on 3 dodatkowe punkty.

Jeśli klient nie uzbiera 10 punktów do najbliższego losowania tygodniowego, a będzie ich mieć np. 8, wtedy przechodzą one na kolejny tydzień. Po uzbieraniu 10, dostaje się 1 los i bierze udział w grze o 15 tys. zł.

Loteria rozpoczęła się 22 marca i potrwa do 16 maja. Losowanie 150 tys. zł odbędzie się 19 maja. Szczegółowy regulamin, FAQ i informacje o nagrodach pieniężnych znajdują się na: www.rossmann.pl/loteria.

Organizatorem loterii jest agencja Unique One. Wszystkie działania komunikacyjne loterii prowadzone są przez Rossmanna.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)