Na rodzinę pięcioraczków złożono donos. "Miałam kontrolę policyjną"

Na rodzinę pięcioraczków złożono donos. "Miałam kontrolę policyjną"

Mama pięcioraczków z Horyńca wspomina, co przydarzyło się rodzinie przed przeprowadzką do Tajlandii
Mama pięcioraczków z Horyńca wspomina, co przydarzyło się rodzinie przed przeprowadzką do Tajlandii
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
03.04.2024 15:41, aktualizacja: 03.04.2024 16:29

Dominika oraz Vincent Clarke'owie wraz z jedenaściorgiem dzieci przeprowadzili się do Tajlandii. Choć obecnie mieszkają w miejscu uznawanych przez wielu za raj, nie obyło się bez niemiłych niespodzianek przed samym wyjazdem. "Miałam kontrolę policyjną" - zwierzyła się Dominika.

Losy wielodzietnej rodziny Clarke'ów śledzi cała Polska. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowej mama jedenaściorga dzieci poinformowała, że cała gromada wyprowadza się z Polski do Tajlandii. Choć wszystko miało szczęśliwe zakończenie, w pewnym momencie kobieta przeżyła chwilowe załamanie. Wszystko przez "życzliwość" niektórych osób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zarzucali, że wywozi dzieci w dżunglę. W sprawę włączył się MOPS

Rodzina, która dotychczas mieszkała w Horyńcu, szczęśliwie dotarła do Tajlandii. Jak przyznała Dominika Clarke, mało brakowało, a przeprowadzka rodziny napotkałaby poważną przeszkodę.

- Nie mogłam mówić o tym wcześniej, ponieważ było kilka "życzliwych osób", które zrobiły na nas donos, że "wywozimy dzieci do dżungli", że nie mamy warunków w podróży - wyjawiła.

Sprawa przyjęła naprawdę poważny obrót. Po zaangażowaniu się MOPS-u do drzwi Clarke'ów zapukała policja. Wszystko działo się tuż przed samym wyjazdem w dalekie strony.

- Przed wyjazdem miałam kontrolę policyjną, kontrolę z MOPS-u, różne inne problemy i dlatego nie mogłam jednocześnie nagrywać. Nie chciałam kumulować niepotrzebnych sytuacji - wspomniała Dominika.

Na całe szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie dla rodziny, która powoli aklimatyzuje się w nowym miejscu zamieszkania.

Kobieta podkreśliła też, że wkrótce podzieli się szczegółami całej przeprowadzki, a także opisze samą podróż z liczną gromadką dzieci. Obecnie jednak skupia się na rodzinie, oswajaniu się z nowym domem i odpoczynku po ostatnich zawirowaniach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (276)
Zobacz także