GwiazdyMa 29 lat i zerowy kontakt z matką. Tak żyje teraz córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman

Ma 29 lat i zerowy kontakt z matką. Tak żyje teraz córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman

Tom Cruise i Nicole Kidman byli parą przez 11 lat
Tom Cruise i Nicole Kidman byli parą przez 11 lat
Źródło zdjęć: © Getty Images
01.09.2022 14:52, aktualizacja: 02.09.2022 12:26

Isabella Cruise to córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman. W przeciwieństwie do sławnych rodziców trzyma się z dala od show-biznesu. Jest za to aktywna w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje swoje zdjęcia. W grudniu tego roku skończy 29 lat. Jak ułożyło się jej życie?

Tom CruiseNicole Kidman tworzyli swego czasu jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Poznali się podczas podczas przesłuchania do "Szybkiego jak błyskawica" w 1990 r. Aktorka wspominała w wywiadach, że nie mogła oderwać wzroku od przystojnego kolegi z planu.

"Weszłam na przesłuchanie i pamiętam, że Tom wstał i uścisnął mi rękę. Prąd przeszedł przez całe moje ciało" - mówiła w rozmowie z BBC.

Nicole Kidman i Tome Cruise - Gorąca para show-biznesu

Zakochani pobrali się w tym samym roku, a dokładniej w wigilię Bożego Narodzenia. Śpieszyło się im również z założeniem rodziny. Okazało się jednak, że Kidman ma problemy z donoszeniem ciąży. Rok po ślubie zdecydowali się adopcję Isabelli, a trzy lata później - Connora. Wydawało się, że ich rodzinne życie to prawdziwa sielanka. Jakież było zaskoczenie Nicole Kidman, gdy mąż oświadczył jej, że chce się z nią rozwieść.

Cruise po rozstaniu z żoną ograniczył drastycznie jej kontakty z adoptowanymi dziećmi. Powodem miało być to, że kobieta nie należała do wspólnoty scjentologów. Mówiono również o tym, że Kidman nie chciała wyrazić zgody na wychowywanie dzieci zgodnie z zasadami kontrowersyjnego ruchu religijnego.

Isabella odsunęła się od matki. Nie zaprosiła jej nawet na swój ślub

Nicole Kidman musiała zniknąć z życia swoich ukochanych pociech. Nie pojawiła się na ślubie Isabelli. Media donosiły wówczas, że odpowiada za to poniekąd sam Tom. Aktor uważa, że jego była żona jest "nieprzyjazna dla kościoła", w którym zajmuje wysokie miejsce w hierarchii.

Cruise miał sfinansować ceremonię ślubną swojej córki i postanowił, że z tego powodu może nie zaprosić Kidman. Ślub odbył się w Londynie. Matka panny młodej była wówczas na miejscu, ale nie miała pojęcia o organizowanym nieopodal wydarzeniu.

Tak wygląda dziś córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a

Isabella próbowała odnowić kontakt z matką po osiągnięciu pełnoletniości. Ich relacje nie poprawiały się jednak przez lata. Obecnie córka Cruise'a i Kidman ma 29 lat i mieszka na stałe w Londynie. Poniekąd poszła w ślady rodziców i została artystką.

Nie odeszła od kościoła scjentologów w dorosłym życiu. Wyznała, że dzięki wierze przeszła przez "trudny życiowy trening". Była wdzięczna za wsparcie ojca oraz religijnej społeczności.

"[Kościół - przyp. red] Był dokładnie tym, czego potrzebowałam, czego szukałam. Brakujący element. Nagle wszystko zaczęło mieć sens. W końcu zaczęłam moją przygodę z audytem i całe moje życie odmieniło się" - pisała na blogu Underground Baker.

Bella niechętnie wybiera się z ojcem na wydarzenia branżowe, ale jest za to aktywna w mediach społecznościowych. Na prywatnym profilu publikuje swoje zdjęcia oraz autorskie prace graficzne. Chętnie eksperymentuje z wizerunkiem i często zmienia kolor włosów. Niedawno zdecydowała się na radykalne cięcie i czerwony odcień kosmyków.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta