Blisko ludziMa 46 lat i ćwiczy na trampolinie. "Uwielbiam ten trening"

Ma 46 lat i ćwiczy na trampolinie. "Uwielbiam ten trening"

Eva Longoria tłumaczy, dlaczego uwielbia trening na trampolinie
Eva Longoria tłumaczy, dlaczego uwielbia trening na trampolinie
Źródło zdjęć: © Instagram | Eva Longoria
23.03.2022 14:58

Eva Longoria jest doskonałym przykładem na to, że ćwiczenia na trampolinie nie są jedynie dla najmłodszych. Treningiem zainteresowała się podczas lockdownu, który obowiązywał w wielu państwach z uwagi na pandemię koronawirusa. Jakie zalety ma ta forma aktywności fizycznej?

Eva Longoria od kilku lat popularyzuje ćwiczenia na trampolinie. W ten sposób trenuje dosłownie wszędzie - w domu, na wakacjach, a nawet... podczas rejsu jachtem. Aktorka i bizneswoman przyznaje, że taka forma treningu całkowicie odmieniła jej zdrową rutynę. Teraz nie tylko dba o linię oraz mięśnie, lecz także, przy okazji, świetnie się bawi.

Trampolina nie tylko dla najmłodszych

Zamiłowanie do tego dość nietypowego treningu, Eva Longoria przejęła od swojej przyjaciółki. Celebrytka w rozmowie z "Women's Health" wyznała, że początkowo uznawała taki trening za coś szalonego. Mimo swoich przemyśleń postanowiła dołączyć do grupy online. Początki okazały się dużo trudniejsze, niż zakładała. Szybko jednak nabierała wprawy i obecnie uczestniczy w zajęciach dla zaawansowanych. Okazało się, iż trampoliny to coś znacznie więcej, niż ćwiczenia na poprawę kondycji.

- To sprawia, że ​​jestem obecna. Naprawdę musisz skupić się na rutynie i zapamiętać ruchy. Często zmieniają strony, co może cię zrzucić, więc musisz być naprawdę uważać Uwielbiam to - wyznaje.

Dlaczego warto wypróbować trening z trampoliną?

Dla Longorii ogromną zaletą była możliwość częstszego spędzania czasu z bliskimi - nie dość, że wykonywali coś dla poprawy zdrowia, to dodatkowo świetnie się razem bawili.

Zajęcia trwają 30-45 minut. Sama aktorka korzysta przy tym z pomocy trenera personalnego, który urozmaica skoki o dodawanie ćwiczeń z hantlami czy obciążnikami na kostki. Po takim wyzwaniu nie dość, że spalamy nadprogramowe kalorie, to wzmacniamy m.in. mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Zwiększamy też swoją wydolność oddechową. Wiele osób, które znają ćwiczenia na trampolinie, twierdzi, że są zdecydowanie lepsze od m.in. biegania czy jazdy na rowerze.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta