Ma przerzuty do mózgu. Pokazała, co się z nią teraz dzieje

Ma przerzuty do mózgu. Pokazała, co się z nią teraz dzieje

Shannen Doherty walczy z przerzutami do mózgu
Shannen Doherty walczy z przerzutami do mózgu
Źródło zdjęć: © Getty Images | Amy Sussman
13.09.2023 20:24, aktualizacja: 13.09.2023 20:46

Shannen Doherty walczy z przerzutami do mózgu. Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że cieszy się z każdego dnia życia. Obecnie spędza czas nie w szpitalu, ale pięknym miejscu, które pokazała swoim fanom.

Shannen Doherty jest najlepiej znana z ról Brendy Walsh w serialu "Beverly Hills 90210" i Prudence Halliwell w "Czarodziejkach". Choć przez długi czas cieszyła się rozwijającym się życiem zawodowym, dziś zajmuje się sprawami zdrowotnymi. W 2015 roku u aktorki zdiagnozowano nowotwór piersi, który jest już w czwartym stadium. Terapia okazała się chwilowo skuteczna, ale nowotwór powrócił. Doherty poinformowała o przerzutach do mózgu.

Shannen Doherty cieszy się każdym dniem

Najnowsze zdjęcia Shannen Doherty, którymi aktorka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie, wiele "mówią" o jej obecnym życiu. Doherty, spędzając czas wśród natury i wody, żeglując, wydaje się cieszyć każdym dniem. Możliwe, że aktualnie, po operacji usunięcia guza w mózgu, czuje się lepiej i zbiera siły do dalszej walki z nowotworem.

Shannen Doherty cieszy się każdym dniem
Shannen Doherty cieszy się każdym dniem© Instagram | theshando

Jak na razie nie wiadomo, z kim aktorka wybrała się na żagle. Możliwe, że jedną z obecnych tam osób jest jej bliski przyjaciel, Chris Cortazzo, którego jakiś czas temu nazwała "najlepszym mężem". Nie łączą ich jednak inne relacje niż przyjacielskie.

Shannen Doherty cieszy się każdym dniem
Shannen Doherty cieszy się każdym dniem© Instagram | thashando

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Shannen Doherty rozwodzi się z mężem

Potrzeba "chwili spokoju" przez Shannen Doherty nie jest jednak związana jedynie z walką z nowotworem, ale rozwodem z trzecim mężem, fotografem Kurtem Iswarienko.

Aktorka i fotograf poznali się w listopadzie 2008 roku. Na ślubnym kobiercu stanęli trzy lata później. Ich sprawa rozwodowa jeszcze się nie zakończyła, jednak Doherty nie ma zamiaru wybaczać mężowi zdrady. Z informacji podanych przez Radar Online wynika, że przygotowuje się do bitwy sądowej. Iswarienko życzy sobie od żony wysokich alimentów.

- Rozwód jest ostatnią rzeczą, jakiej Shannen chciała. Niestety, czuła, że nie ma innego wyjścia - przekazała mediom rzeczniczka aktorki.
Shannen Doherty rozwodzi się z mężem
Shannen Doherty rozwodzi się z mężem© Getty Images | Vivien Killilea

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta