Blisko ludziShannen Doherty ma raka w czwartym stadium. Może liczyć na wsparcie przyjaciółki

Shannen Doherty ma raka w czwartym stadium. Może liczyć na wsparcie przyjaciółki

Shannen Doherty i Sarah Michelle Gellar przyjaźnią się od lat
Shannen Doherty i Sarah Michelle Gellar przyjaźnią się od lat
Źródło zdjęć: © Getty Images

19.10.2020 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shannen Doherty, gwiazda serialu "Beverly Hills 90210", znów walczy o życie. Nie jest jednak sama. W walce z chorobą – rakiem piersi w czwartym stadium – wspierają ją mąż, Kurt Iswarienko, oraz przyjaciółka, aktorka Sarah Michelle Gellar. Mimo choroby 49-latka nie traci dobrego humoru. Właśnie pokazała, jakie rozrywki zapewnia jej przyjaciółka.

"Mój rak powrócił" – wyznała wiosną gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210". "To trudne do przełknięcia z różnych powodów. Jestem przerażona. Naprawdę się boję" – mówiła Shannen Doherty. To kolejny raz, gdy zmaga się z chorobą.

Shannen Doherty ma raka piersi

Aktorka w 2015 r. dowiedziała się, że choruje na nowotwór. Diagnozę usłyszała dość późno – gdy rak zaatakował już inne narządy. Natychmiast poddała się terapii, potem przeszła mastektomię. Cały czas wspierał ją mąż, ceniony fotograf Kurt Iswarienko. "Jeśli ktoś uważa, że tylko osoba chora mierzy się z rakiem, to jest w wielkim błędzie. On dotyka wszystkich w twoim życiu. Zmienił nas oboje. Patrzymy na życie zupełnie inaczej", mówiła Shannen w jednym z wywiadów. Podobnego zdania był podróżnik Robert Szulc, partner Joanny Górskiej, która również chorowała na raka piersi.

Doherty ma oparcie nie tylko w mężu. Wspierają ją Sarah Michelle Gellar i Selma Blair, która sama choruje na stwardnienie rozsiane. Teraz 49-latka pokazała, jakie rozrywki zapewnia jej serialowa Buffy (Gellar) i opublikowała zdjęcie z basenu. Aktorki pozują w towarzystwie... dmuchanego byka, podobnego do mechanicznego. Choć nadmuchiwany powietrzem byk wydaje się nieco stabilniejszy niż jego napędzany elektrycznie odpowiednik, utrzymanie się na powierzchni wody wcale nie jest takie łatwe, o czym przekonały się przyjaciółki.

"Dosiądź byka, powiedziała. Będzie fajnie, powiedziała..." – napisała żartobliwie przy zdjęciu Doherty. Widać, że minę na nim ma nietęgą. Głos w sprawie zabrała również Sarah Michelle Gellar, która napisała pod fotografią: "Nie zapominaj, że powiedziałam też, że będziesz w tym świetna. Widać nie zawsze mam rację". Przyjaciółka, która daje nam powód do śmiechu nawet w tak trudnych chwilach, to prawdziwy skarb.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także