Udawali, że się nie znają. Gdy wszedł, wybiegła z sali

Udawali, że się nie znają. Gdy wszedł, wybiegła z sali

Anna Seniuk ma znanego syna
Anna Seniuk ma znanego syna
Źródło zdjęć: © AKPA
19.02.2024 14:42, aktualizacja: 19.02.2024 15:39

Anna Seniuk jest doskonale znana polskim widzom. Nie wszyscy wiedzą jednak, że jej talent aktorski został przekazany dalej. Syn Anny Seniuk, Grzegorz Małecki, poszedł w jej ślady i też został aktorem. Na koncie ma wiele ról, m.in. w "M jak miłość".

"Czarne chmury", "Czterdziestolatek" i "Potop" to tylko kilka głośnych produkcji, w których jedną z ról odegrała Anna Seniuk. Aktorka, która od samego początku nie dzieliła się szczegółami z życia prywatnego, przez lata była żoną kompozytora Macieja Małeckiego, z którym rozwiodła się w 1994 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Grzegorza, który poszedł aktorskimi śladami mamy i córki Magdaleny, która została muzykiem.

Anna Seniuk ma znanego syna

"Był... osobny. Bardzo trudno było go zapędzić, że tak powiem, do szeregu. Czasem myślę, że to niewiarygodne, iż Grzegorz, który jest taki rozproszony, nieskupiony, szalony, potrafi być tak bardzo zdyscyplinowany i profesjonalny na scenie" - napisała Anna Seniuk o synu Grzegorzu w swojej książce "Nietypowa baba jestem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Grzegorz Małecki jako młody mężczyzna sprawiał Seniuk niemałe problemy. Przez długi czas nie wiedział, co chce robić w życiu i do jakiej szkoły chce pójść. Choć przez osiem lat był uczniem szkoły muzycznej, gdzie kształcił się w grze na fortepianie, muzyka nie była dla niego. Ostatecznie podjął decyzję o aktorstwie, o czym nie poinformował matki.

Anna Seniuk i Grzegorz Małecki  w 2013 roku
Anna Seniuk i Grzegorz Małecki w 2013 roku© AKPA | Niemiec

Grzegorz Małecki ma na koncie wiele ról

Zanim Grzegorz Małecki zdecydował się zdawać do szkoły aktorskiej, studiował trzy inne kierunki. Gdy pojawił się na egzaminie do warszawskiej PWST, w komisji siedziała jego matka. Kiedy go zobaczyła, od razu opuściła salę. On natomiast udawał, że jej nie zna i zwracał się do niej "pani profesor". Absolwentem warszawskiej PWST został 2000 roku.

Na swoim koncie ma wiele występów na deskach warszawskich teatrów i w produkcjach, takich jak "M jak miłość", "Prosto w serce" czy "Barwy szczęścia". Prywatnie był związany z aktorką Kingą Ilgner, z którą jest po rozwodzie. Mają córkę Antoninę i syna Franciszka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta