Trwa ładowanie...
d26m6zj

Maciej Dowbor parodiuje Krzysztofa Ibisza. Chce "dobrze wyglądać po 40"

O tym, że Krzysztof Ibisz z roku na rok wygląda coraz młodziej, krążą już legendy. Wygląda na to, że dziennikarz ma naśladowców nawet wśród kolegów po fachu. Maciej Dowbor ogłosił właśnie na Instagramie, że i jego zainspirował 53-letni dziennikarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor w 2010 roku
Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor w 2010 roku (ONS.pl)
d26m6zj

22 grudnia Maciej Dowbor "przeszedł na drugą stronę lustra" i skończył 40 lat. Z tej okazji zamieścił na Instagramie nieprzypadkowe zdjęcie: własną wersję okładkę książki "Jak dobrze wyglądać po 40" autorstwa Krzysztofa Ibisza.

– Jakby co to już mam pomysł, co będę robił w nadchodzącym roku. Napiszę książkę jak Krzysztof Ibisz. Chwilę to trwało, ale już się ogarnąłem i pogodziłem z przejściem na drugą stronę lustra. Wszystkim dziękuję za obfite życzenia. A teraz... pisarze do piór i na siłownie. Przecież rzeźba sama się nie zrobi – zażartował dziennikarz. – Żeby nie było – głowa na zdjęciu jest moja, ale ciało Krzysztofa – dodał w razie, gdyby pojawiły się jakieś watpliwości.

d26m6zj

W ten sposób Dowbor po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i dystans. Zaledwie kilka dni temu wykpił zdjęcia opublikowane w jednym z tabloidów, który donosił, że jego żona Joanna Koroniewska musi "targać" dla niego zgrzewki wody.

Ciekawe, czy Krzysztof Ibisz doceni dowcip.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d26m6zj

Podziel się opinią

Share

d26m6zj

d26m6zj
d26m6zj