ycipk-xxfad3

Maciej Dowbor parodiuje Krzysztofa Ibisza. Chce "dobrze wyglądać po 40"

O tym, że Krzysztof Ibisz z roku na rok wygląda coraz młodziej, krążą już legendy. Wygląda na to, że dziennikarz ma naśladowców nawet wśród kolegów po fachu. Maciej Dowbor ogłosił właśnie na Instagramie, że i jego zainspirował 53-letni dziennikarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor w 2010 roku
Krzysztof Ibisz i Maciej Dowbor w 2010 roku (ONS.pl)
ycipk-xxfad3

22 grudnia Maciej Dowbor "przeszedł na drugą stronę lustra" i skończył 40 lat. Z tej okazji zamieścił na Instagramie nieprzypadkowe zdjęcie: własną wersję okładkę książki "Jak dobrze wyglądać po 40" autorstwa Krzysztofa Ibisza.

– Jakby co to już mam pomysł, co będę robił w nadchodzącym roku. Napiszę książkę jak Krzysztof Ibisz. Chwilę to trwało, ale już się ogarnąłem i pogodziłem z przejściem na drugą stronę lustra. Wszystkim dziękuję za obfite życzenia. A teraz... pisarze do piór i na siłownie. Przecież rzeźba sama się nie zrobi – zażartował dziennikarz. – Żeby nie było – głowa na zdjęciu jest moja, ale ciało Krzysztofa – dodał w razie, gdyby pojawiły się jakieś watpliwości.

ycipk-xxfad3

W ten sposób Dowbor po raz kolejny udowodnił, że ma ogromne poczucie humoru i dystans. Zaledwie kilka dni temu wykpił zdjęcia opublikowane w jednym z tabloidów, który donosił, że jego żona Joanna Koroniewska musi "targać" dla niego zgrzewki wody.

Ciekawe, czy Krzysztof Ibisz doceni dowcip.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-xxfad3
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-xxfad3

ycipk-xxfad3
ycipk-xxfad3