GwiazdyMaciej Dowbor pozuje z wózkami wypełnionymi alkoholem. Nie wszyscy dobrze go zrozumieli

Maciej Dowbor pozuje z wózkami wypełnionymi alkoholem. Nie wszyscy dobrze go zrozumieli

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
15.04.2021 14:27

Maciej Dowbor chętnie dzieli się na Instagramie swoim życiem prywatnym. Ostatnio wybrał się na zakupy do jednego z popularnych dyskontów. Podczas wybierania produktów zrobił sobie kilka zdjęć z wózkami wypełnionymi po brzegi najróżniejszymi alkoholami.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska niewątpliwie są jednymi z najpopularniejszych celebrytów w mediach społecznościowych. Każde z nich regularnie publikuje zdjęcia i InstaStory. Ponadto od początku pandemii Dowbor i Koroniewska organizują wirtualną "Domówkę u Dowborów", gdzie wygłupiają się i zapraszają do rozmów kolegów i koleżanki z branży.

Niedawno odbył się wyjątkowy jubileuszowy odcinek. Widzowie jak zawsze dopisali. Co ciekawe mimo tego, że transmisje na Instagramie stały się bardzo popularnie podczas pandemii, to jednak wiele osób cały czas wybiera Dowbora i Koroniewską.

Sesja w supermarkecie

Maciej Dowbor niejednokrotnie udowodnił, że ma poczucie humoru i duży dystans do siebie. Podczas zakupów w supermarkecie odważnie zapozował z wózkami wypełnionymi alkoholem. Było tam wino, gotowe drinki oraz whisky.

"Szykując się na piątek. Robię zapasy, jakby rząd w ramach odtrąbienia kolejnego sukcesu w walce z koronawirusem miał niebawem ogłosić ... kolejny lockdown. No dobra, była dobra promocja na alko w Biedrze - za 5 flaszek dawali zwierzaki-świeżaki. A czego się nie robi dla dzieci" - napisał.

Dziennikarz opublikował kilka podobnych zdjęć, dlatego bardziej czujni internauci dostrzegą, że słowa Dowbora są wyłącznie żartem. Jednak przeglądając komentarze widać, że niektórzy potraktowali całą sytuację na poważnie. "Ej, a zostawiłeś coś dla innych w potrzebie?", "Mój chłop by zrobił to samo", "Będzie zabawa" - czytamy.

Źródło artykułu:WP Kobieta