Blisko ludziMaciej Dowbor żartuje z Klaudii Halejcio. "Niebawem skończą się selfiaczki w modnych strojach"

Maciej Dowbor żartuje z Klaudii Halejcio. "Niebawem skończą się selfiaczki w modnych strojach"

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA

11.05.2021 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Klaudia Halejcio spodziewa się pierwszego dziecka. Na swoim profilu na Instagramie z dumą pozuje z ciążowym brzuszkiem. Maciej Dowbor zwrócił celebrytce uwagę na fakt, że jeszcze chwila i przestanie mieć namiar wolnego czasu, a odczuje "brutalne zderzenie z rzeczywistością".

Niewątpliwie ciąża to wspaniały czas dla przyszłej matki, jeżeli wszystko przebiega prawidłowo. Z tego też okresu cieszy się teraz aktorka Klaudia Halejcio. Regularnie wrzuca na swój profil na Instagramie zdjęcia z kolejnych sesji zdjęciowych. Na fotografiach widać ją w różnorodnych stylizacjach, a motywem przewodnim jest jej błogosławiony stan. Maciej Dowbor, dziennikarz i prezenter TV nie ma złudzeń. Ten czas za chwilę się skończy.

Maciej Dowbor żartobliwie o Klaudii Halejcio

"Już niebawem skończą się selfiaczki w modnych strojach, z idealnie ułożoną fryzurą, wypoczętą twarzą i nadmiar wolnego czasu. I mówię to ja - doświadczony ojciec-weteran" – napisał na Instagramie Maciej Dowbor. Przekazał też, że zaprasza swoich obserwatorów na spotkanie z aktorką w ramach programu "Domówka u Dowborów". Podczas spotkania online z gwiazdą ma zamiar jej przekazać jej kilka cennych rad, jako ojciec.

"A my będziemy bezlitośni i brutalni. Dla dobra przyszłej mamy - zrobimy jej prawdziwą szkołę rodzenia i opieki nad noworodkiem. Żeby nie miała wątpliwości, że cud narodzin i słodycz noworodka to... może sobie pooglądać na romantycznych komediach z Kate Hudson" – napisał dziennikarz.

Klaudia Halejcio wybrała imię dla córki

Gwiazda wkrótce zostanie mamą, spodziewa się córeczki. Niedawno przekazała na Instagramie, że będzie się nazywała Nel. Zdradziła też, że jakby w przyszłości doczekała się również syna, da mu na imię Stanisław. W ten sposób odwołałaby się do rodzeństwa znanego z książki "W pustyni i w puszczy". Klaudia Halejcio powiedziała, że powieść Henryka Sienkiewicza była jedną z jej ulubionych lektur.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także