GwiazdyMagda Femme pokazała córkę. Nel to kopia matki

Magda Femme pokazała córkę. Nel to kopia matki

Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego
Magda Femme była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego
Źródło zdjęć: © AKPA
03.10.2022 07:45, aktualizacja: 03.10.2022 09:15

Magda Femme, jedna z dawnych członkiń zespołu Ich Troje i pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, zapozowała na Instagramie ze swoją czternastoletnią córką. Okazuje się, że nastolatka wygląda niemal jak kopia swojej matki. Nel postanowiła iść w ślady matki i stawia pierwsze kroki w showbiznesie.

Magda Femme zdobyła popularność jako członkini zespołu Ich Troje, z którymi współpracowała od 1995 do 2001 roku. Później postawiła na solową karierę. Od tamtej pory wydała kilka albumów. Prywatnie była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego, z którym rozstała się w 2001 roku.

Nel Femme ma już 14 lat. To kopia matki

Nel Femme przyszła na świat w 2008 roku, siedem lat po rozwodzie z liderem grupy Ich Troje. Dziewczyna skończyła niedawno 14 lat. Z tej okazji Magda Femme opublikowała zdjęcie, na którym pozują razem. Okazuje się, że nastolatka jest łudząco podobna do swojej matki.

Magda Femme do wspólnej fotografii dodała opis z krótkimi życzeniami. "Wszystkiego, co najlepsze skarbie. Mamusia kocha" - napisała wokalistka.

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych. Wielu, wielu, wielu, sukcesów. Ale przede wszystkim, życzę Tobie bardzo dużo, dużo zdrowia. Bo jak wiadomo, zdrowie jest najważniejsze. Wszystkiego najlepszego, życzy Szymon" - wtórowali jej obserwatorzy.

Córka Magdy Femme idzie w ślady matki. Wydała debiutancki singiel

Nel Femme ma na swoim koncie pierwsze próby muzyczne. Jako trzynastolatka wydała debiutancki singiel pt. "Poplątane myśli", który jest polską wersją utworu "Drivers License" Olivii Rodrigo. Tekst przygotował Michał Zawidzki i Magda Femme.

Córka Magdy Femme od dziecka zna show biznes i uczy się śpiewu. - Ona wychowała się na podłodze w studio, w telewizji. Ten świat bardzo dobrze zna. Ja wiem, że to nie jest łatwa praca i nigdy jej do tego nie namawiałam, ale było do przewidzenia, że ona zacznie śpiewać. Śpiewa już dawno, uczymy się razem - opowiadała jej matka w "Dzień dobry TVN".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta