Blisko ludziMagdalena Kumorek zachęca do pójścia na wybory 2020. Jej słowa dają do myślenia

Magdalena Kumorek zachęca do pójścia na wybory 2020. Jej słowa dają do myślenia

Magdalena Kumorek o wyborach
Magdalena Kumorek o wyborach
Źródło zdjęć: © ONS

12.07.2020 10:41, aktual.: 01.03.2022 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

II tura wyborów prezydenckich 2020 trwa w najlepsze, a coraz więcej gwiazd publikuje swoje zdjęcia z lokali wyborczych. Magdalena Kumorek zamieściła na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym wyjaśnia, dlaczego warto głosować.

Magdalena Kumorek na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, w którym odniosła się do wyborów prezydenckich 2020.

"W tym dzisiejszym dniu wyborów mam w głowie dwa hasła. Po pierwsze cytując ks. Tischnera: "Jest moja prawda, twoja prawda i g....no prawda" i drugie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" – rozpoczęła swoją wypowiedź.

Magdalena Kumorek o wyborach

Kumorek następnie powiedziała, że każdy z kandydatów na prezydenta ma zupełnie odmienne poglądy. Aktorka podkreśliła, że nie ma jednego dobrego modelu rządzenia krajem i każdy z kandydatów przedstawia w swoim programie politycznym to, co jest zgodne z jego własnym sumieniem, jego własnymi poglądami i nie musimy się z nim zgadzać. Mamy do tego prawo.

"Mamy też prawo zagłosować, bo żyjemy we wspaniałym, demokratycznym kraju, więc wykorzystajmy ten nasz dar, tę naszą możliwość, żeby zagłosować. A jakie będą efekty? Zobaczymy. Zdecyduje większość" – zachęciła do pójścia na wybory

Następnie wyszła naprzeciw przepychankom politycznym i zamiast osądzać poszczególnych kandydatów, powiedziała, że każdy z nich na pewno chce dobrze dla Polski i to wolą większości okaże się, jak chcemy, żeby nasz kraj wyglądał. Na koniec życzyła swoim fanom, żeby to był dla nich po prostu miły dzień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (123)
Zobacz także