Blisko ludziWybory 2020. Hanna Lis oddała już swój głos

Wybory 2020. Hanna Lis oddała już swój głos

Hanna Lis oddała swój głos
Hanna Lis oddała swój głos
Źródło zdjęć: © ONS

12.07.2020 09:47, aktual.: 01.03.2022 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

12 lipca to dzień, na który czekała cała Polska. Od 7 rano przed lokalami wyborczymi ustawiają się kolejki obywateli, by oddać głos na wytypowanego przez siebie kandydata. Hanna Lis też już spełniła swój obowiązek.

Wybory prezydenckie 2020 niedługo przejdą do historii. To właśnie dziś od 7:00 do 21:00 można oddać głos na jednego z kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta Polski i zdecydować o tym, jak będzie wyglądała przyszłość kraju przez kolejne 5 lat. Hanna Lis dała przykład rodakom i z samego rana udała się do urny wyborczej. Z pewnością nikt jej nie rozpoznał.

Zakamuflowana Hanna Lis oddała swój głos

Hanna Lis już o 8:35 opublikowała na swoim profilu na Twitterze zdjęcie przy urnie wyborczej. Dziennikarka przywitała się z obserwatorami i pokazała, że swój obywatelski obowiązek już spełniła. Na wybory poszła jednak zupełnie zakamuflowana. Czarna maska, czarne okulary i czapka z daszkiem całkowicie zasłaniają jej twarz.

"Dzień dobry i oby wieczór był równie miły" – skomentowała jedna z obserwatorek, nawiązując do wyników wyborów. Inni pokazywali zdjęcia z własnych lokali wyborczych, a także żartobliwie komentowali wygląd dziennikarki. Pojawiły się głosy, że przesadziła z kamuflażem. Byli też tacy, którzy starali się odgadnąć, którą kratkę zaznaczyła.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (141)
Zobacz także