Blisko ludziMagdalena Narożna przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Ostra reakcja fanów

Magdalena Narożna przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19. Ostra reakcja fanów

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna
Źródło zdjęć: © AKPA

07.06.2021 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Narożna poinformowała, że została zaszczepiona. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ona i jej partner przyjmują szczepionkę. Internauci zarzucili jej niekonsekwencję oraz napisali, że może tego za chwilę pożałować.

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" zdecydowała, że się zaszczepi. Część fanów gratulowała jej tej decyzji i życzyła dobrego samopoczucia. Spora grupa jej obserwatorów zakpiła z piosenkarki.

Szczepienie przeciw COVID-19

Szczepienie w Polsce to temat do gorących i zaciętych dyskusji. Czasami poróżnia przyjaciół czy poszczególnych członków rodziny. Nic dziwnego, że jak znana osoba publikuje informację o szczepieniu, w komentarzach pojawia się mnóstwo zdań "za" i "przeciw". Podobnie było z gwiazdą Disco Polo, Magdaleną Narożną. Gdy podzieliła się z fanami wiadomością, że jest po szczepieniu w sieci zawrzało. "Zaszczepieni. Krzysztof Byniak, oby wróciła normalność. Miłej niedzieli" – napisała artystka.

W komentarzach fani napisali, że może tego gorzko pożałować. "Bez tej szczepionki miałaby pani jedynie 99,9 proc. szansy na przeżycie tego strasznego wirusa. A afiszowanie się z tym na Insta jest żałosne", "Obyście za jakiś czas nie żałowali decyzji..." – napisali obserwatorzy profilu piosenkarki. Część osób oceniła, że Narożna chwali się z podjętej decyzji.

Szczepienie pod przymusem

Jakiś czas temu Magdalena Narożna wspominała, że raczej nie zdecyduje się na przyjęcie szczepionki przeciw koronawirusowi z własnej woli. Podkreślała, że zrobi to z konieczności, kiedy brak szczepienia utrudni jej pracę.

"Myślę, że jeżeli będę zmuszona, to nie będę mieć innej opcji. Być może przyjdzie taki czas, że by wylecieć zagranicę, a my koncertujemy również tam, by dalej spełniać się w naszej pracy, trzeba będzie to zrobić. Na chwilę obecną nie jestem jeszcze w tej grupie, która jest na pierwszym miejscu, także zobaczymy, co będzie się działo. Myślę, że będzie jeszcze wiele opracowań przeróżnych szczepionek i zanim dojdzie to do mnie, to będzie to już pewnie kolejny preparat" - mówiła w rozmowie z Plejadą.

Jak widać, artystka zmieniła zdanie i postanowiła skorzystać z możliwości przyjęcia preparatu. Napisała, że zaszczepiła się w Ełki, nie podała jednak marki szczepionki. Po zdjęciach opublikowanych w sieci widać, że ostatecznie jest zadowolona ze swojej decyzji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także