Trwa ładowanie...

Magdalena Różczka zawsze chroniła prywatność córki. Teraz 13-latka pojawiła się na ekranie

Córka Magdaleny Różczki, Wanda pojawiła się w serialu "Rojst '97". Aktorka wielokrotnie mówiła, że nie chciałaby, aby jej pierworodna związała się z show-biznesem. Jak się okazuje, niedaleko padała jabłko od jabłoni.

Share
Magdalena Różczka
Magdalena RóżczkaŹródło: AKPA
dnpi40x

Aktorka nie chciała, aby jej córka Wanda poszła w jej ślady, ten plan się nie powiódł. 13-latka zagrała u boku matki w serialu "Rojst'97", którego producentem jest Netflix. Reżyserem serialu jest zaś mąż Magdaleny Różczki.

Drugoplanowa rola

Różczka chroni swoją prywatność, jest skrytą osobą i próżno szukać informacji na jej temat w prasie. Nie pojawia się na okładkach kolorowych magazynów. Aktorka jednak, o czym wiadomo, miała dość burzliwe życie miłosne. Ojcem Wandy, jej pierwszej córki jest scenarzysta Michał Marzec. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się po sześciu latach. Rozwód nie należał do łatwych, osią niezgody była opieka nad córką. Jeszcze w trakcie trwania sprawy rozwodowej artystka poznała Jana Holoubka, z którym związała się na dobre. Są razem do dziś.

dnpi40x

We wspomnianym serialu "Rojst '97" aktorka wciela się w postać Anny Jass. Tą rolą zaskarbiła sobie uznanie widzów. Jej najstarsza córka wcieliła się w jedną z drugoplanowych postaci. Chodzi o Wandę Zarzycką – córkę Piotra Zarzyckiego (w tej roli Dawid Ogrodnik) i Teresy Zarzyckiej (Zofia Wichłacz). Pojawiła się w każdym odcinku serii.

Popularny serial na Natflixie

Wandę Marzec można również zobaczyć w zwiastunie produkcji, a "Rojst '97" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na platformie Netflix w Polsce.

Magdalena Różczka ma 42 lata. Znaczącą rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w komedii romantycznej "Rozmowy nocą". Aktorka była zaangażowana w wiele kampanii społecznych promujących między innymi zdrowie oraz ochronę praw zwierząt. Prywatnie jest wegetarianką i zwolenniczką ekologii.

rojst youtube.com, Netflix
Źródło: youtube.com, Netflix

Nowy sezon, stare nawyki. Tak turyści zachowują się na plażach

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dnpi40x

Podziel się opinią

Share
dnpi40x
dnpi40x