GwiazdyMagdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie chorego syna. Zobaczcie, co maluch ma w rękach

Magdalena Stępień pokazała nowe zdjęcie chorego syna. Zobaczcie, co maluch ma w rękach

Magdalena Stępień pokazała nietypowe zdjęcie chorego Oliwiera
Magdalena Stępień pokazała nietypowe zdjęcie chorego Oliwiera
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
03.05.2022 17:04, aktualizacja: 03.05.2022 18:07

Magdalena Stępień nadal przebywa ze swoim synkiem Oliwierem w klinice w Izraelu. Chłopiec zmaga się z bardzo rzadką odmianą nowotworu wątroby i potrzebuje specjalistycznego leczenia. Tymczasem Magdalena Stępień los malucha powierza przede wszystkim w ręce Boga. Teraz w relacji na Instagramie opublikowała zdjęcie chłopca z różańcem w rękach.

Magdalena Stępień od trzech miesięcy przebywa ze swoim synkiem Oliwierem w specjalistycznej klinice w Izraelu. Seria badań wykonanych przez tamtejszych lekarzy wykazała, że 9-miesięczny chłopiec walczy z bardzo rzadką odmianą nowotworu wątroby. 

Magdalena Stępień przedstawiła koszty leczenia synka w Izraelu

"Zrobiłam, co mogłam, żeby się tutaj znaleźć. To dzięki wam i dzięki zbiórce, którą otworzyłam. Dzięki ludziom o dobrym sercu Oliwier znalazł się w jak najlepszych rękach. (…) Ani razu nie pomyślałam o tym, że żałuję tego, że jestem tutaj w Izraelu, dlatego jestem wam wdzięczna, a kiedyś to Oliwier będzie wdzięczny, że dzięki wam on się tutaj znalazł i że wydarzyło się to, co się wydarzyło" – powiedziała Magdalena Stępień na Instagramie.  

Przy okazji odniosła się do internetowej zbiórki, która powstała na zebranie funduszy na leczenie jej pociechy, i pojawiających się oskarżeń, jakoby miała przeznaczyć te pieniądze na inny cel. Aby dać potwierdzenie swoim słowom, udostępniła zdjęcia faktur. Kolejne koszty leczenia chłopca oszacowano na 80 tys. dolarów. W tę kwotę nie jest uwzględniony jednak koszt przeprowadzenia operacji, którą musi przejść chłopiec. Magdalena Stępień zwróciła się o pomoc w tej kwestii do ojca dziecka, Jakuba Rzeźniczaka. "Wierzę, że tym razem nie zawiedzie" – skwitowała. 

Synek Magdaleny Stępień trzyma na zdjęciu różaniec

Magdalena Stępień od momentu diagnozy prosi swoich fanów o modlitwę za zdrowie Oliwiera. Z publikowanych przez nią treści na Instagramie można jasno wyczytać, że wiara jest dla niej bardzo ważna, a nawet "czyni cuda". Teraz kobieta udostępniła kolejne zdjęcie chłopca. Maluch siedzi na brzuchu mamy, opiera się o jej nogi i bawi się błękitnym różańcem. "Od najmłodszych lat. Dziękuję ci Boże" – napisała pod fotografią. 

Syn Magdaleny Stępień z różańcem
Syn Magdaleny Stępień z różańcem © Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także