Blisko ludziMagdalena Stępień dziękuje za wsparcie. Oliwier jest po pierwszej dawce chemioterapii

Magdalena Stępień dziękuje za wsparcie. Oliwier jest po pierwszej dawce chemioterapii

Magdalena Stępień walczy o zdrowie syna
Magdalena Stępień walczy o zdrowie syna
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
23.01.2022 13:29

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka walczy z chorobą nowotworową. W najnowszym wpisie mama chłopca przekazała, jak się czuje i opublikowała jego zdjęcie.

"Wojownik po pierwszej chemii. Dziękujemy za modlitwę. Nie przestawajcie się modlić za mnie! Musimy wygrać" – przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych Magdalena Stępień.

Walka o życie

Magdalena Stępień wróciła do mediów społecznościowych 20 stycznia 2022 roku i poinformowała, że jej syn Oliwier walczy z nowotworem. Poprosiła o słowa wsparcia i modlitwę. Wyznała, że jest w szpitalu, pod opieką specjalistów.

"Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość, będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne, o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud" - napisała Magdalena Stępień, informując fanów o chorobie dziecka.

Magdalena Stępień walczy o zdrowie syna.
Magdalena Stępień walczy o zdrowie syna.© Instagram.com

"Pokonamy tą straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii" - napisał pod zdjęciem syna piłkarz na swoim profilu na Instagramie. Obydwoje otrzymali słowa wsparcia od swoich obserwatorów.

Modelka przy okazji choroby dziecka zaapelowała też do fanów o uważność na zdrowie maluszków. Zwróciła uwagę, by młode mamy wykonywały swoim dzieciom od razu po urodzeniu USG jamy brzusznej, bo jej Oliwier w tym narządzie ma zdiagnozowany guz.

Związek się rozpadł

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień przed narodzinami syna rozstali się. Celebrytka nie mogła pogodzić się ze stratą i bardzo przeżyła rozstanie. Niestety syna rodziła już w samotności. .

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także