Trwa ładowanie...

Conan Kaźmierski miał ciężkie dzieciństwo. Więzienie matki i zatrzymanie ojca odbiło się na jego psychice

Conan Kaźmierski to syn "królowej życia" Dagmary. Kobieta w swojej książce opisała, jak przeżył jej pobyt w więzieniu i zdradziła, że był świadkiem zatrzymania swojego ojca przez policję. Traumatyczne wydarzenia mocno odbiły się na jego zdrowiu.

Share
Dagmara Kaźmierska opowiada o przeżyciach syna Dagmara Kaźmierska opowiada o przeżyciach syna Źródło: fot. AKPA
d398981

Dagmara Kaźmierska to barwna postać w polskim show-biznesie. Popularność przyniósł jej udział w hicie stacji TTV "Królowe życia". Kobieta nieraz wywoływała uśmiech na twarzach widzów dzięki dystansowi do siebie. Obok pozytywnych emocji pojawiły się też wokół niej kontrowersje. Czy powinna być promowana, jako osoba o przestępczej przeszłości? Dagmara Kaźmierska była bowiem skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Jej przestępcze działania i wybory życiowe wpłynęły na syna Conana. Po tym jak jego matka trafiła za kraty, zaczął się buntować. "Z grzecznego chłopca zrobiło się trudne dziecko. Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni" – pisała Kaźmierska w książce.

Zatrzymanie ojca

Przed odsiadką matki, Conan był świadkiem zatrzymania ojca. Paweł Kaźmierski w 2001 roku zastrzelił przestępcę Dariusza L. – ps. "Szpila". Uciekł do Stanów Zjednoczonych — w podróż zabrał ukochaną partnerkę Dagmarę w szóstym miesiącu ciąży. Za oceanem na świat przyszedł Conan.

d398981

Ponieważ Dagmara Kaźmierska nie do końca odnajdowała się w USA, wróciła z synem do kraju. Niedługo po tym dołączył do nich Paweł Kaźmierski, wciąż poszukiwany przez organy ścigania. Kwestią czasu okazało się jego zatrzymanie. W książce "Królowa życia" wspomina, że pewnego dnia zjawiło się pod ich domem mnóstwo wozów policyjnych. Zatrzymali Pawła, a świadkiem zdarzeń był ich syn.

" Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: Mama, mama!" – opisała autorka książki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Młodzież nie zachowuje dystansu". Broniarz mówi o powrocie dzieci do szkół

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d398981
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d398981
d398981