Trwa ładowanie...

Maj znajdzie się pod opieką numerologicznej Trójki. Jak dobrze wykorzystać jej wpływ?

Jakie ukryte zdolności obudzi w nas maj? Komu przyniesie szczęście, a kto będzie musiał na siebie uważać? Numerologiczna wróżba dla nadchodzącego miesiąca zdradza wiele tajemnic. Czego możemy spodziewać się w maju?

Maj znajdzie się pod opieką numerologicznej TrójkiMaj znajdzie się pod opieką numerologicznej TrójkiŹródło: Adobe Stock
d2288fm
d2288fm

Połączenie energii kilku liczb w dacie dziennej niesie ze sobą określoną wibrację. Maj 2023 roku znajdzie się pod panowaniem liczby Trzy, co stanowi bardzo dobrą wróżbę na przyszłość. Trójka odpowiada bowiem za kreatywność, pobudza entuzjazm oraz rozwija siłę ekspresji. Nawet bardzo nieśmiałe osoby mogą się przełamać i wreszcie powiedzieć głośno coś, co od dawna dusiły w sobie. Trójka to liczba odwagi, więc w maju nie bójmy się działać w imię spełniania marzeń.

W maju wesprze nas moc numerologicznej Trójki

Numerologiczna Trójka roztoczy pozytywną aurę nad całym miesiącem. Dzięki niej wiele osób otworzy się na poznawanie świata, staną się bardziej odważne i żądne przygód. Nawet introwertycy mogą zdecydować się na przekroczenie kilku swoich granic.

Będzie to czas rozwijania naturalnych predyspozycji oraz spełniania marzeń – nawet te od dawna zapomniane mogą się przypomnieć w najmniej spodziewanym momencie i na nowo skusić do zwiększonego wysiłku. Trójka pomoże również znaleźć kreatywne rozwiązanie problemów, które do niedawna wydawały się nie do pokonania.

d2288fm

Maj okaże się miesiącem wyjątkowo sprzyjającym artystom. Poczują inspirację, którą zapragną natychmiast wykorzystać. Dzieła stworzone w tym okresie mogą mieć bardziej pozytywny wydźwięk, paleta barw okaże się jaśniejsza, znajdzie się w nich więcej światła i nadziei na lepsze jutro.

Trójka pomoże lepiej wyrazić siebie i swoje pragnienia

Trójka symbolizuje skuteczną komunikację międzyludzką. Pozwala nie tylko mówić, ale również uważniej słuchać. To dobry czas na rozwiązywanie konfliktów, wyjaśnianie nieporozumień. W maju warto zrobić rachunek sumienia i poprosić o wybaczenie, na pewno zostanie udzielone. Albo wręcz przeciwnie: jeśli to nas skrzywdzono, najlepiej zapomnieć o gniewie i puścić w niepamięć dawne krzywdy.

Majowa Trójka dopinguje do tego, aby szukać innych sposobów na wyrażanie własnych myśli. Zawsze najlepiej komunikować się wprost: jasno, prosto, klarownie. Istnieją jednak tematy, o których nie da się tak opowiedzieć. Wtedy warto odwołać się do zdobyczy sztuki i poszukać bardziej artystycznych środków wyrazu.

Zła wiadomość: Trójka wzmacnia narcystyczne skłonności

Wibracja Trójki ma też swoją ciemną stronę. Wzrost odwagi może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki – zależy, do czego się ją wykorzysta. Otwarta komunikacja jest jak najbardziej zjawiskiem pozytywnym, ale nadmiar szczerości może kogoś zranić. Warto o tym pamiętać, żeby nie narobić sobie problemów. Czasami lepiej powstrzymać się z krytyką, żeby nie zburzyć czyjegoś delikatnego świata.

d2288fm

Trójka – jako liczba twórców i artystów – pociąga za sobą wzrost megalomanii, próżności i skłonności narcystystycznych. Osoby, które mają do tego naturalną skłonność, mogą stać się nie do zniesienia. Nie zniosą żadnych uwag pod swoim adresem, nawet niewinny komentarz potraktują jak atak.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d2288fm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2288fm