Trwa ładowanie...

Majątek Piotra Woźniaka-Staraka. Co z intercyzą?

Tragicznie zmarły producent filmowy zostawił po sobie olbrzymi majątek. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, co stało się z fortuną po Woźniaku-Staraku. Jak wiadomo, producent i jego żona podpisali intercyzę...

Po śmierci producenta zaczęły się spekulacje dotyczące jego majątku.Po śmierci producenta zaczęły się spekulacje dotyczące jego majątku.Źródło: AKPA
d3of5my
d3of5my

Piotr Woźniak-Starak był właścicielem firmy Watchout Studio, która była odpowiedzialna za produkcję filmów "Bogowie" czy "Sztuka kochania". Oba hity kinowe przyniosły łączny przychód 75 mln złotych. Jednak to nie koniec. Na majątek producenta składały się także luksusowe samochody, liczne nieruchomości. Po bajkowym ślubie w Wenecji w 2016 roku wyszło na jaw, że sama impreza weselna kosztowała blisko 1,5 miliona złotych.

Oprócz tego sama rodzina Staraków od lat gości na liście najbogatszych w Polsce. Szacunkowo cały majątek Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka wynosi ok. 6 miliardów złotych.

Zgodnie z podpisaną intercyzą w przypadku rozwodu Agnieszki i Piotra, prezenterka otrzymywałaby miesięcznie 20 tysięcy złotych alimentów, a także zyskałaby nieruchomość. Jednak w intercyzie nie zawarto informacji dotyczącej śmierci jednego z partnerów.

d3of5my

Podpisanie intercyzy przed ślubem jest dosyć powszechną praktyką wśród znanych osób. Jednak choć Agnieszka i Piotr zawarli intercyzę, to nie weszła ona w życie. Wdowa ma więc pełne prawo do dziedziczenia całego majątku po zmarłym mężu. Jedynie testament mógłby wprowadzić zmiany, ale takiego dokumentu Piotr Woźniak-Starak nie zostawił.

Rutynowska o tłumaczeniach premiera. "To mi się nie klei"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3of5my
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3of5my