Majka Jeżowska przyszła tak na premierę. Ludzie nie wiedzieli, gdzie podziać wzrok

Majka Jeżowska przyszła tak na premierę. Ludzie nie wiedzieli, gdzie podziać wzrok

Majka Jeżowska na premierze filmu "Pokolenie Ikea"
Majka Jeżowska na premierze filmu "Pokolenie Ikea"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.03.2023 10:57, aktualizacja: 02.03.2023 12:28

Większość wciąż kojarzy ją z piosenką "Wszystkie dzieci nasze są". Ale Majka Jeżowska stroni od pruderii i powściągliwości. W swoich wypowiedziach, jak i w modzie – puszcza hamulce. Tym razem wyraźnie przesadziła.

Okazuje się, że po 60. roku życia zabawa z modą wskakuje na jeszcze wyższy poziom. Majka Jeżowska mówi, że czuje się jak "nowonarodzona". Widać to także w jej sposobie ubierania się - ekscentrycznym, odważnym i nietuzinkowym. Popełnia modowy błąd za błędem, a mimo wszystko ta cudaczna kreacja naprawdę do niej pasuje.

Biel i czerń (nie) zawsze stanowią symbol klasyki

Majka Jeżowska pojawiła się na premierze filmu "Pokolenie Ikea" w biało-czarnej stylizacji. Klasyka gatunku? Niekoniecznie, patrząc na rozbudowaną formę stylizacji. Wokalistka nie lubi wtapiać się w tłum, dlatego stawia na kontrowersyjne, nachalnie rzucające się w oczy i ekscentryczne ubrania.

Gdyby tylko uciąć rękawy...

Całość stylizacji pozbawiona rękawów prezentowałaby się poprawnie, ale wciąż ciekawie. Dziwaczne i pierzaste sprawiają wrażenie, jakby Majka Jeżowska za chwilę miała w planach odlecieć. Rękawy niczym białe skrzydła anioła, mają formę pływackich rękawków - tuż po nadmuchaniu. Całkowicie deformują sylwetkę, przenosząc punkt ciężkości na górę. Całość wygląda jak okazała konstrukcja podparta zapałkami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wzór w zastępstwie biżuterii

Gwiazda wybrała cekinową sukienkę w czarnym kolorze. Oryginalny wzór na dekolcie układał się na kształt łańcuszka z zawieszką w formie oka. Tym samym oryginalny deseń pozwolił wyeliminować biżuterię na szyi.

Majka Jeżowska na premierze filmu "Pokolenie Ikea"
Majka Jeżowska na premierze filmu "Pokolenie Ikea"© AKPA | AKPA

Botki walczą o uwagę

Masywne botki typu "combat boots" doskonale wpisują się w indywidualny i nietuzinkowy styl Majki Jeżowskiej. To niezły wybór, który sprowadza "ulotną" stylizację na ziemię. Masywna podeszwa butów walczy o równowagę z okazałą górą. Niestety na próżno.

Majka Jeżowska w ekscentrycznej stylizacji
Majka Jeżowska w ekscentrycznej stylizacji© AKPA | AKPA

Szalona kreacja Majki Jeżowskiej szybciej znalazłaby miejsce na liście najgorszych stylizacji tygodnia aniżeli najlepszych. A jednak jakimś cudem, osobowością, energią lub przebojowością - "do twarzy" w niej Majce Jeżowskiej.

Majka Jeżowska w ekscentrycznej stylizacji
Majka Jeżowska w ekscentrycznej stylizacji© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl