GwiazdyMajka Jeżowska szaleje w tropikach. I po raz kolejny zaskakuje

Majka Jeżowska szaleje w tropikach. I po raz kolejny zaskakuje

Majka Jeżowska poleciała na wakacje
Majka Jeżowska poleciała na wakacje
AKPA
20.04.2022 09:51

Majka Jeżowska przebywa aktualnie poza granicami naszego kraju. Gwiazda dziecięcej piosenki doskonale bawi się podczas zasłużonych wakacji. Aż trudno uwierzyć, że ma już ponad 60 lat!

Majka Jeżowska karierę muzyczną rozpoczęła ponad cztery dekady temu. Prawdziwej sławy zaznała jednak dopiero jako wykonawczyni dziecięcych piosenek. Podczas jednego z wywiadów przyznała, że jej największą motywacją w tworzeniu muzyki dla najmłodszych była "chęć nagrania piosenki dla swojego syna".

Problemy zdrowotne Majki Jeżowskiej

Od niedawna piosenkarka pełni kolejną bardzo ważną rolę - jest babcią. Niestety, ostatni czas dla Jeżowskiej nie był jedynie przepełniony radością narodzin. Wokalistka trafiła bowiem do szpitala. - Majka wykonała badania, po tym jak zasłabła. Została zatrzymana na obserwacji. Teraz musi zadbać o zdrowie – w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała menadżerka gwiazdy.

Majka Jeżowska na wakacjach

Wszystko wskazuje jednak na to, że artystka czuje się już w pełni sił i świetnie bawi się poza granicami naszego kraju. Na Instagramie publikuje zdjęcia z wakacji, na których prezentuje się w kwiecistym bikini, a nawet w różowych włosach. Spoglądając na jej liczne fotografie, aż trudno uwierzyć, że gwiazda dziecięcej piosenki ma już 61 lat.

Jedno jest pewne, Jeżowska to kobieta wiecznie młoda duchem. - Bujaj się Gąsie na huśtawce życia w tobie jedyny, piękny sposób. Bądź zawsze zdrowy, życzliwy dla ludzi, tak jak jesteś. Masz piękny wiek, cudownych przyjaciół, niczego ci nie brakuje. Zachowaj tę miłość do świata, do ludzi, apetyt na życie przez jeszcze długie, długie dekady. I rób instastory gęsto i często. Kocham cię – te słowa uradowana artystka skierowała do Piotra Gąsowskiego, który kilka dni temu celebrował 58. urodziny. Zresztą, zobaczcie sami.

Majka Jeżowska na wakacjach
Majka Jeżowska na wakacjach© Instagram

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także