SamodbałośćMakijaże Polki odejmują nawet 20 lat. Zdradziła pomocny trik

Makijaże Polki odejmują nawet 20 lat. Zdradziła pomocny trik

Makijaże Anny Wrzodak robią wrażenie
Makijaże Anny Wrzodak robią wrażenie
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
12.08.2021 14:41

Anna Wrzodak jest jedną z najpopularniejszych makijażystek w Polsce. Współpracuje z wieloma rodzimymi gwiazdami, ale równie chętnie maluje kobiety, które marzą o całkowitej odmianie chociaż na kilka godzin. Makijaże jej autorstwa potrafią odmłodzić nawet o 20 lat.

Instagramowe konto Anny Wrzodak obserwują w tym momencie ponad 72 tys. użytkowników. Makijażystka, która prywatnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, chętnie zamieszcza tam zdjęcia znanych i lubianych, z którymi przyszło jej pracować. W tym gronie są m.in. Karolina Pisarek, Grażyna Wolszczak, Sylwia Bomba czy Margaret.

Wyjątkowe makijaże dojrzałych kobiet

Na swojej stronie internetowej makijażystka gwiazd wyznaje natomiast: "W swoim życiu miałam przyjemność pracować nad wizerunkiem setek kobiet i były to dla mnie wyjątkowe spotkania, które pozwoliły mi poznawać wspaniałych ludzi i robić to co naprawdę lubię. Kocham swoją pracę, lubię pomagać kobietom wykorzystywać ich atuty i sprawiać, aby czuły się piękne. Make-up to nie tylko dobieranie odpowiednich kolorów czy kosmetyków, to przede poznawanie oczekiwań oraz charakteru drugiej osoby, tak aby makijaż nie był maską, ale podkreśleniem tego, co jest atrakcyjne w każdej kobiecie".

Wrzodak specjalizuje się m.in. w makijażach seniorek, a metamorfozy, które im funduje, robią naprawdę ogromne wrażenie. Jak przyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN" wszystko zaczęło się od jej 80-letniej babci, która nigdy wcześniej nie była u kosmetyczki.

Makijaż dla babci

- Babcia ze względu na swoje przyzwyczajenia i to, że sama była fryzjerką, nie pozwalała nigdy nic przy sobie zrobić. Po zmianie włosów spojrzałam na nią i pomyślałam "wiesz co babciu, to ja ci jeszcze zrobię makijaż". Pojechałyśmy do mnie, zrobiłam jej pełną metamorfozę. To wywołało wielkie BUM! Babcia ma około osiemdziesiątki, a mimo to wyglądała jak gwiazda. Ona sama rozpromieniała – powiedziała makijażystka.

Od tej pory Wrzodak wielokrotnie pracowała z dojrzałymi kobietami, a metamorfozy, którymi pochwaliła się w sieci, naprawdę robią wrażenie. Przy okazji wizyty w TVN zdradziła także kilka przydatnych wskazówek, którymi mogą kierować się seniorki podczas wykonywania makijażu.

- Zawsze zaczynam od brwi. To rama oka. Następnie modeluję oko konturując je naturalnymi odcieniami i wyciągam linię rzęs malując kreskę. Doczepiam rzęsy jeśli to wieczorowe wyjście. Maluję linię wodną oka jasną kredką, by je jeszcze bardziej otworzyć. Po bazie podkład, utrwalenie pudrem i bronzer. Puder w strefie T, następnie róż, rozświetlacz i usta – radziła.

Więcej prac Anny Wrzodak znajdziecie na jej instagramowym profilu. Prawda, że robią wrażenie?

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta