GwiazdyMałgorzata Kidawa-Błońska ma sporą kolekcję okularów. Stylistka gwiazd oceniła jej wybór

Małgorzata Kidawa-Błońska ma sporą kolekcję okularów. Stylistka gwiazd oceniła jej wybór

Małgorzata Kidawa-Błońska ma sporą kolekcję okularów. Stylistka gwiazd oceniła jej wybór
Źródło zdjęć: © East News
18.09.2019 08:01, aktualizacja: 30.10.2019 20:17

Małgorzata Kidawa-Błońska wie, jak dobrze dobrać okulary. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera nie ogranicza się do jednej pary. W jej kolekcji znajdziemy modele zarówno klasyczne, jak i oryginalne.

Małgorzata Kidawa-Błońska – kolekcja oprawek

Małgorzata Kidawa-Błońska wie, co w modzie piszczy. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera zwykle stawia zwykle na klasyczne i eleganckie stylizacje. Dużą wagę przywiązuje również do okularów korekcyjnych. Podobno ma kilka par, które dobiera w zależności od kreacji i okazji. Kidawa-Błońska nie ogranicza się do popularnych modeli. W swojej kolekcji ma zarówno kolorowe oprawki, jak i oryginalne fasony. Jak donosi "Fakt", w wyborze podobno zawsze pomaga jej syn.

Stylistka ocenia Małgorzatę Kidawę-Błońską

W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd Ewa Rubasinska-Ianiro pozytywnie oceniła oprawki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Uważa, że kandydatka na premiera stawia na kobiecość, design i profesjonalizm. Dobiera jednak oprawki w taki sposób, aby nie wzbudzać za dużo uwagi.

"Gdziekolwiek by się nie pokazała, będzie uznana za kobietę szykowną i stylową. Oprawki mają podkreślać jej klasę i dobry gust. Ciekawymi okularami i sympatyczną buzią pani Małgorzata przyciąga uwagę, dzięki czemu ludzie chętnie jej słuchają" – twierdzi stylistka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl