GwiazdyMałgorzata Kożuchowska skomentowała wywiad przeprowadzony przez Magdę Mołek. Padły wymowne słowa

Małgorzata Kożuchowska skomentowała wywiad przeprowadzony przez Magdę Mołek. Padły wymowne słowa

Małgorzata Kożuchowska odniosła się do wywiadu przeprowadzonego przez Magdę Mołek
Małgorzata Kożuchowska odniosła się do wywiadu przeprowadzonego przez Magdę Mołek

14.10.2022 10:56, aktual.: 14.10.2022 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka tygodni temu Małgorzata Kożuchowska udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Rozmowa była szeroko komentowana, a opinie na jej temat mocno podzielone. Teraz głos w sprawie zabrała sama aktorka.

Zarówna Małgorzata Kożuchowska, jak i Magda Mołek to kobiety, które zrobiły ogromne kariery w swoich branżach i od lat utrzymują się w czołówce popularnych osobowości telewizyjnych w Polsce. Kożuchowska ma na swoim koncie role w wielu filmach i serialach, w tym m.in. "M jak miłość", "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty", "Młode wilki", "Kiler", "Zróbmy sobie wnuka" czy "Gierek".

Z kolei Magda Mołek przez wiele lat pracowała w najpierw w Telewizji Polskiej, później w TVN, a od 2020 roku prowadzi swój kanał na platformie YouTube - "W moim stylu", na którym publikuje wywiady przeprowadzane z osobami z polskiego show-biznesu. Jednego z nich udzieliła Małgorzata Kożuchowska, a rozmowa została szeroko skomentowana.

Wywiad Magdy Mołek z Małgorzatą Kożuchowską

Rozmowy przeprowadzane przez Magdę Mołek cieszą się sporą popularności i zwykle przeprowadzane są w przyjemnej atmosferze. Nieco inaczej było w przypadku wywiadu z Małgorzatą Kożuchowską, który dość mocno podzielił widzów.

Pod zamieszczonym na kanale dziennikarki filmikiem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, podkreślających dziwną atmosferę wywiadu, chłód dziennikarki i dystans pomiędzy rozmówczyniami. Sporo zarzutów skierowano pod adresem samej prowadzącej.

"Myślę, że gospodyni bardzo zimno potraktowała swojego gościa, cały czas była znudzona wypowiedzią Kożuchowskiej no i jej mina bezcenna, widać duży dystans między paniami" - można było przeczytać.

"To mogła być naprawdę fajna i ciekawa rozmowa, tak jak z innymi aktorkami na tym kanale. Niestety od początku widać, że p. Magda bardzo nie chce tym razem pokazać swojego gościa w dobrym świetle" - komentowano.

Małgorzata Kożuchowska skomentowała wywiad z Magdą Mołek

W odpowiedzi na negatywne komentarze, Mołek stwierdziła, że jeśli się komuś nie podobają jej rozmowy, nie musi ich oglądać. "Nie podoba Ci się: a) patrzenie w podłogę b) prowadzenie rozmowy c) wygląd osób, które tu występują, idź na spacer" - napisała.

Po kilku tygodniach głos w sprawie wywiadu zabrała także sama Małgorzata Kożuchowska. W rozmowie z Pomponikiem aktorka w wymowny sposób dała do zrozumienia, co sądzi o całej sytuacji.

- Odpowiedzialność za rozmowę i to, w jaki sposób jest prowadzona, spada na dziennikarza. Nie wiem, jak się Magda z tym czuje, bo jeszcze nie miałam okazji z nią rozmawiać - wyznała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (76)