GwiazdyMałgorzata Opczowska się zaręczyła. Jej wybrankiem jest znany dziennikarz

Małgorzata Opczowska się zaręczyła. Jej wybrankiem jest znany dziennikarz

Małgorzata Opczowska jest zakochana
Małgorzata Opczowska jest zakochana
Źródło zdjęć: © AKPA | Kurnikowski
oprac. KPL

30.06.2021 16:53

Małgorzata Opczowska jest jedną z prowadzących program "Pytanie na śniadanie". Jak donosi Pomponik, dziennikarka właśnie zaręczyła się z kolegą po fachu.

Opczowska jest absolwentką prawa, jednak bardzo wcześnie związała się z telewizją. Pracowała m.in. w TVN, gdzie prowadziła "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", "Manię grania" i inne programy, a następnie można było zobaczyć ją w m.in. w TVP Kraków czy TVP Info. W "Pytaniu na śniadanie" zastąpiła w 2020 roku Marcelinę Zawadzką. Brała też udział w programie "Dance, dance, dance" w duecie z prezenterem Robertem el Gendy.

Rozwód był dla niej ciosem

Dziennikarka nie ukrywała, że jest rozwódką. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" wyznała: - Ten rok covidowy był dla mnie z jednej strony bardzo łaskawy, a z drugiej wydarzyło się też kilka przykrych rzeczy. Udało mi się zamknąć to, co za długo się ciągnęło. Mam tu na myśli rozwód z mężem. Nie ukrywam, że to był cios dla mnie i moich bliskich. Zwłaszcza że rodzice przeżyli razem 50 lat. Czasu nie cofnę, ale mogę patrzeć z nadzieją w przyszłość.

Małżeństwo dziennikarki trwało dziewięć lat, a jego owocem jest siedmioletni synek. Okazuje się jednak, że serce Opczowskiej znów jest zajęte. Co więcej, doszło nawet do zaręczyn! Pierścionkiem pani Małgorzata pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zaręczyny z kolegą po fachu

Pod zdjęciem, na którym trzyma ukochanego za rękę, napisała: "Bo nie warto tracić ani jednego dnia". Jak twierdzi Pomponik, do zaręczyn doszło w nietypowych okolicznościach. Najważniejsze pytanie padło bowiem… w trakcie wywiadu, jakiego dziennikarka udzielała "Kurierowi Iławskiemu".

- Jestem bardzo szczęśliwa. To najpiękniejszy czas w moim życiu - i prywatnym i zawodowym. Niech trwa jak najdłużej – zdradziła Opczowska w rozmowie z serwisem. Partner wspierał podobno ukochaną, gdy była w żałobie po śmierci ojca. Ona dodawała mu otuchy, gdy odeszła jego mama.

Fani dziennikarki również zwracali uwagę, że w ostatnich miesiącach Opczowska promienieje. Pod jej zdjęciami pojawiają się komentarze z komplementami, np. "Pięknie pani wygląda, olśniewająco" czy "Prześliczna i przecudowna".

Wybrankiem pani Małgorzaty jest podobno Jacek Łęski – dziennikarz TVP Info i prowadzący programu "Alarm". Para poznała się właśnie w pracy, a spora różnica wieku (jak się okazuje) nie jest dla nich żadną przeszkodą.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dużo miłości!

Jacek Łęski jest dziennikarzem TVP Info
Jacek Łęski jest dziennikarzem TVP Info© AKPA | Kurnikowski

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także