GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem z dyniami. Fani szybko ją upomnieli

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem z dyniami. Fani szybko ją upomnieli

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem z dyniami. Fani szybko ją upomnieli
Źródło zdjęć: © ONS.pl
31.10.2018 20:50, aktualizacja: 31.10.2018 21:46

Pod koniec października media społecznościowe są zalewane postami nawiązującymi do Halloween. Halloweenowe zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie Małgosia Rozenek. Fani nie omieszkali powiedzieć jej, co o tym myślą.

Temat Halloween kontra Wszystkich Świętych wybrzmiewa co roku. Choć dla zdecydowanej większość obchodzenie Halloween nie jest niczym innym jak zabawą, wiele osób wciąż doszukuje się w tym amerykańskim święcie czczenia diabła i propagowania zła.

Jak tylko Rozenek zamieściła zdjęcie z farmy dyniowej, w komentarzach wybuchła dyskusja dotycząca stosowności obchodzenia Halloween w Polsce.

– W Polsce świętuje się Wszystkich Świętych... Dzień pamięci i czci tym, którzy odeszli – napisała jedna z obserwatorek. I się zaczęło.

– Nie rozumiem, po co ludzie małpują Amerykanów. O ile w dyniach nie widzę nic złego, to niedobrze mi się robi, jak widzę dzieci poprzebierane w trupy czy czarownice. Mamy inne tradycje – dodała inna obserwatorka.

– Dziś właśnie widziałam dzieci szkolne idące z nauczycielkami, poprzebierane w te okropne stroje. W dodatku dzieci były smutne, jakby przygaszone... Aż się wzdrygnęłam na ten koszmarny widok – wtórowała jej kolejna.

W kolejnym komentarzu obserwatorka, która wywołała dyskusję, napisała wprost, że obchodzenie Halloween wyklucza się z religią chrześcijańską, bo jego głównym motywem są "demony, zombie i wampiry".

– Polakom się w dupach poprzewracało – podsumowała dyskusję inna internautka.

Wygląda na to, że niektórym wciąż brakuje dystansu, a Halloween z roku na rok wzbudza coraz więcej emocji. Rozenek opublikowała również zdjęcie całej rodziny w "upiornych" przebraniach. Strach pomyśleć, co się będzie działo w komentarzach...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl