GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek pochwaliła się tatuażem. Ma specjalne znaczenie

Małgorzata Rozenek-Majdan przez przypadek pochwaliła się tatuażem. Ma specjalne znaczenie

Małgorzata Rozenek-Majdan na Flesz Fashion Night
Małgorzata Rozenek-Majdan na Flesz Fashion Night
Źródło zdjęć: © AKPA

03.09.2021 20:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najbardziej znanych polskich osobowości medialnych. W chęcią uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach i pozuje na ściankach. Ostatnio wybrała się na Flesz Fashion Night, a w drodze pokazała przez przypadek niewielki tatuaż. Wzór wybrała nieprzypadkowo.

Małgorzata Rozenek-Majdan z powodzeniem łączy życie zawodowe z życiem rodzinnym. Regularnie pokazuje to w mediach społecznościowych. Na co dzień wychowuje rocznego synka Henia, którego doczekała się razem z piłkarzem Radosławem Majdanem oraz Stanisława i Tadeusza – synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Ostatnio na Instastory celebrytka przyznała, że będzie to dla jej rodziny rok ważny i przełomowy, ponieważ jeden syn zaczyna gimnazjum, a drugi liceum. 

Najlepiej ubrane gwiazdy na Flesz Fashion Night 

Jednak pomimo zajmowania się pociechami, Małgorzata Rozenek-Majdan znajduje czas, aby pojawiać się na wszystkich ważniejszych imprezach. Ostatnią z nich był Flesz Fashion Night, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w Polsce, na którym polscy projektanci prezentują swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Na tegorocznej edycji pojawiła się cała plejada gwiazd, m.in. Weronika Rosati, Natasza Urbańska, Anna Wendzikowska, Edyta Zając oraz Doda. Na wydarzeniu błysnęła jak zwykle Julia Wieniawa, która pojawiła się u boku Łukasza Jemioła w przygotowanej przez niego kreacji. 

Pokazywała sukienkę, fani zauważyli tatuaż 

Z kolei dla Małgorzaty Rozenek-Majdan specjalną sukienkę na tę okazję przygotował duet Paprocki&Brzozowski. Stworzyli dla celebrytki cielistą mini całą pokrytą kryształkami oraz piórami. W ostatnim poście na Instagramie Rozenek-Majdan pokazała filmik, na którym chwali się kreacją w drodze na Flesz Fashion Night. Uwagę fanów zwróciło jednak uwagę coś innego. Celebrytka przez przypadek pokazała na nagraniu również tatuaż na nadgarstku. 

Prezenterka wytatuowała sobie angielskie słowo "If", oznaczające "jeśli". Jednak ma ono głębsze znaczenie. Taki bowiem tytuł nosi ulubiony wiersz Małgorzaty Rozenek-Majdan autorstwa Rudyarda Kiplinga. W polskiej wersji tytuł brzmi "List do syna". 

Małgorzata Rozenek-Majdan na Flesz Fashion Night
Małgorzata Rozenek-Majdan na Flesz Fashion Night© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także