GwiazdyMałgorzata Socha skomentowała "zbroję" Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wystarczyło jedno słowo

Małgorzata Socha skomentowała "zbroję" Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wystarczyło jedno słowo

Małgorzata Socha o stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan
Małgorzata Socha o stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan
Źródło zdjęć: © AKPA

23.09.2022 08:49, aktual.: 23.09.2022 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż w nieszablonowej stylizacji Małgorzata-Rozenek Majdan pojawiła się już kilka dni temu, kreacja nowej prowadzącej "Dzień dobry TVN" jest nadal chętnie komentowana. Tym razem głos zabrała Małgorzata Socha.

Nie milkną echa po Balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Charytatywna impreza wróciła po trzyletniej przerwie. Tym razem zebrane podczas wydarzenia środki zostaną przekazane na budowę pierwszego w Polsce Centrum Psychiatrii i Onkologii dla Dzieci i Młodzieży. I chociaż najważniejszy jest szczytny cel, który przyświecał uroczystości i o nim mówi się najwięcej, nie obyło się też bez komentowania kreacji gości.

Małgorzata Rozenek-Majdan na balu Fundacji TVN

Wyjątkowych kreacji było wiele, jednak zdecydowanie największym zaskoczeniem tego wieczoru była stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jeżeli chciała zwrócić na siebie uwagę – bez wątpienia jej się to udało. Gwiazda założyła bowiem… zbroję. Złotą zbroję. Na charytatywnym wydarzeniu pojawiła się w sukni z gorsetem, który przypominać miał właśnie opancerzenie. Wysadzany był diamentami. Dół kreacji stanowiła aksamitna, granatowa, długa spódnica, w kształcie tak zwanej "syrenki".

Kreacja nowej prowadzącej program "Dzień Dobry TVN" jest nadal szeroko komentowana. Tym razem o zdanie na jej temat zapytano Małgorzatę Sochę. W rozmowie z reporterem Plotka skomentowała krótko: Spektakularna.

Małgorzata Socha o stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan

Po odpowiedzi na zadane przez reportera pytanie, aktorka przedstawiła także swoje zdanie na temat komentowania ubioru i wyglądu innych osób. Szczególnie w przypadku wydarzeń takich jak Bal Fundacji.

"Uważam, że każdy powinien ubierać się w taki sposób, jak czuje, gdyż w pewnym sensie moda też nas wyraża. Ważne, że wszyscy się dobrze bawiliśmy. Szczytny cel został osiągnięty. Super pieniądze, naprawdę wysokie. Bardzo dużo zostało zebranych. Oby tak dalej" – zaznaczyła.
Stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan
Stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także