Małgorzata Tomaszewska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Małgorzata Tomaszewska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie drugie dziecko
Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie drugie dziecko
Źródło zdjęć: © East News | TRICOLORS
20.02.2024 18:37, aktualizacja: 20.02.2024 19:31

Małgorzata Tomaszewska powitała na świecie drugie dziecko. Ojciec prezenterki, legendarny bramkarz Jan Tomaszewski, podzielił się nowiną w rozmowie z jednym z portali i ujawnił płeć dziecka. - Wszystko udało się szczęśliwie - wyznał.

To z pewnością jeden z najszczęśliwszych dni dla Małgorzaty Tomaszewskiej i jej rodziny. Prezenterka i była prowadząca "Pytania na śniadanie", którą zwolniono kilka tygodni temu wraz z wprowadzanymi zmianami w Telewizji Polskiej, powitała na świecie drugie dziecko. Dwukrotnie rozwiedziona, ma już syna Enza, urodzonego w 2017 roku.

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Informacją o narodzinach drugiego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej podzielił się w rozmowie z "Super Expressem" ojciec prezenterki i były bramkarz, Jan Tomaszewski. Za pośrednictwem dziennika przekazał specjalną wiadomość dla córki i... wnuczki!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Kochane kobitki! Pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek - Tomek - przekazał Jan Tomaszewski, który wyjawił, że córka i wnuczka czują się bardzo dobrze.

Zdradził także, że dziewczynka otrzymała imię Luiza.

- Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godz. 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! - dodał.
Jan Tomaszewski z córką i wnukiem Enzo
Jan Tomaszewski z córką i wnukiem Enzo© AKPA | AKPA

Kim jest ojciec dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Małgorzata Tomaszewska była zamężna dwukrotnie. O jej pierwszym mężu wiadomo niewiele, oprócz tego, że ma na nazwisko Słomina. Tomaszewska przez jakiś czas nosiła bowiem dwuczłonowe nazwisko. Jej drugim mężem był natomiast pochodzący z Turcji Ahmet Seyfi Yigit Tarci, z którym ma syna, Enza. Ich małżeństwo również nie przetrwało.

Choć do dziś do końca nie wiadomo, kim dokładnie jest partner i ojciec drugiego dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej, ujawniono, że mężczyzna ma na imię Robert. Nie chce jednak upubliczniać swojego wizerunku i być częścią świata polskiego show-biznesu.

- Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania jest trochę dawaniem takiej pożywki. (...) On w ogóle nie jest związany z show-biznesem - powiedziała Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z Karoliną Motylewską.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.