GwiazdyMałgorzata Tomaszewska w ognistej czerwieni. Jej stylizacja robi wrażenie

Małgorzata Tomaszewska w ognistej czerwieni. Jej stylizacja robi wrażenie

Małgorzata Tomaszewska zachwyciła w wakacyjnej stylizacji
Małgorzata Tomaszewska zachwyciła w wakacyjnej stylizacji

27.07.2022 17:41, aktual.: 16.08.2022 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Tomaszewska przebywa obecnie na wakacjach w Grecji i chętnie relacjonuje pobyt w swoich mediach społecznościowych. Na najnowszych zdjęciach zaprezentowała się w interesującym, czerwonym komplecie. Trzeba przyznać, że stylizacja robi ogromne wrażenie!

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd TVP. Widzowie cenią ją za profesjonalizm, jednak nie można nie zauważyć, że prezenterka ma też bardzo dobry gust i świetnie odnajduje się w modowych trendach.

Aktualnie Tomaszewska wypoczywa w Grecji, publikując na Instagramie liczne zdjęcia, na których nie kryje swojego zachwytu lokalnym krajobrazem i architekturą.

Małgorzata Tomaszewska zachwycona Grecją

Na najnowszych zdjęciach widać, że pobyt sprawia prezenterce wiele radości. Pod fotografią, na której pozuje na tle białej ściany z niebieskimi drzwiami, podzieliła się z fanami rozważaniami na temat kolorów greckich domów.

"Nieskazitelnie białe domy, niebieskie drzwi i okiennice. Bajkowa Grecja. A dlaczego właśnie takie kolory? Jedni twierdzą, że Grecy podczas okupacji tureckiej, kiedy nie wolno było wieszać greckiej flagi, malowali fasady swoich domów na kolor biały, a drzwi i okiennice na kolor niebieski. Inni uważają, że kolorystyka miała charakter praktyczny- biały kolor odbija światło, a niebieski odstrasza owady. Jeszcze inni twierdzą, że biała i niebieska farba były w czasach malowania XIX wiecznych budynków po prostu najtańszymi farbami. A Wy co myślicie? Jak mogło być? Jedno jest pewne- to piękne" - czytamy we wpisie.

Ognista stylizacja

Uwagę przyciągają jednak nie tylko architektura i piękne widoki, ale sama stylizacja prezenterki. Tomaszewska ma na sobie długą spódnicę i krótką, wiązaną bluzkę z głębokim dekoltem i długimi rękawami. Zarówno spódnica, jak i bluzka są w tym samym, intensywnie czerwonym kolorze.

Prezenterka pozuje na tle jednego z typowo greckich domów, co w zestawieniu z intensywną czerwienią robi ogromne wrażenie. Widać to w komentarzach pod zdjęciem, w których pojawia się wiele komplementów.

"Jak pięknie!", "Cudnie", "Przepiękna jak zawsze" - piszą zachwyceni internauci.

Najwyraźniej prezenterka bardzo dobrze czuje się w dwuczęściowych stylizacjach. Podobny zestaw, tylko w białym kolorze, miała na sobie całkiem niedawno, podczas jednego z jej pobytów w Dubaju.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)